اولین کلکسیون NFT دونالد ترامپ در کم‌تر از یک روز به فروش رسید

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

اولین کلکسیون NFT دونالد ترامپ در کم‌تر از یک روز به فروش رسید

اولین مجموعه NFT از دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس‌جمهور سابق آمریکا، کمتر از یک روز پس از انتشارش فروخته شد و برای سازندگان آن نزدیک به ۴.۵ میلیون دلار درآمد داشت.
این تاجر و سیاستمدار، روز پنجشنبه در یک اعلامیه تبلیغاتی گسترده “کارت‌های معاملات دیجیتال ترامپ” را منتشر کرد. این ویدئو با تصویری متحرک از ترامپ آغاز می‌شود که لباسی ابرقهرمانی پوشیده است و پرتوهای لیزر را از چشمانش پرتاب می‌کند.
ترامپ که اخیراً خود را نامزد ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۲۴ اعلام کرده است، در این ویدئو می‌گوید: “این دونالد ترامپ است، رئیس‌جمهور موردعلاقه شما در تمام دوران، بهتر از لینکلن، بهتر از واشنگتن.”

خریداران توکن‌های غیرقابل‌تعویض ترامپ، مالکیت یک نسخه دیجیتالی خاص از تصویر را به دست می‌آورند. با این‌حال، مانند بسیاری از هنرهای دیجیتال، تصاویر به‌راحتی کپی می‌شوند و می‌توانند توسط هرکسی، نه فقط خریدار NFT، نمایش داده شوند.
NFTهای ۹۹ دلاری که ترامپ آن‌ها را «مربوط به زندگی و حرفه من» توصیف می‌کند، به‌صورت دیجیتالی، رئیس‌جمهور سابق را به‌عنوان یک فضانورد، راننده ماشین مسابقه‌ای، گاوچران و ابرقهرمان نشان می‌دهد. به گفته سایت collectTrumpCards.com، (وب‌سایتی که این توکن‌ها را فهرست می‌کند)، برخی از طرح‌ها منحصربه‌فرد هستند. در حالی‌که از برخی دیگر تا 20 نسخه وجود دارد.

رئیس‌جمهور سابق در ویدئویی تبلیغاتی می‌گوید: “هر کارت یک شانس خودکار برای بردن جوایز شگفت‌انگیز مانند، شام با من دارد.”

بیشتر بخوانید  گسترش روابط کره‌جنوبی و ویتنام از طریق متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *