یک گالری هنر دیجیتال به ارزش 5 میلیون دلار در دبی افتتاح شد

شرکت سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین به نام «Morningstar Ventures»، اولین گالری هنر دیجیتال خود را با نام «37xDubai» در قلب شهر دبی افتتاح کرد.
«مورنینگ استار» یک گالری هنر دیجیتال ۵ میلیون دلاری را در مرکز دبی راه‌اندازی کرده است. “37xDubai” که در برج «Daman» واقع شده است، قصد دارد هنر و تکنولوژی را با استفاده از فناوری وب ۳ به هم نزدیک کند. این گالری بر آموزش وب ۳، اثرهای هنری NFT، هنر سنتی، سرگرمی و جوامع متمرکز خواهد بود.
بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی توسط مورنینگ استار، 37xDubai مجموعه‌ای از هنر با تجارب دیجیتالی ارائه می‌کند. این گالری، گردهمایی‌های ماهانه، رویدادهای خصوصی و برنامه‌های آموزشی را به‌عنوان بخشی از استراتژی خود برای جذب جامعه هنری جهانی عنوان کرده است. با فناوری زیربنایی گالری که امکان به‌روزرسانی دائمی مجموعه‌های نمایش‌داده‌شده را فراهم می‌کند، هنرمندان به یک جامعه درحال‌رشد وب ۳ دسترسی خواهند داشت.
مدیرعامل 37xDubai، در مورد این راه‌اندازی اظهار داشت: «طراحی و معماری گالری ما بسیار پیچیده است و مملو از تجهیزات پیشرفته، داخلی، صدا و زیرساخت‌های روشنایی است. ما هر عنصر از فضا را دست‌چین و با دقت انتخاب کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که گالری 37xDubai و نمایشگاه‌های آن به شکلی فراموش‌نشدنی برای هر یک از بازدیدکنندگان ما ارائه می‌شود.»
گالری 37xDubai قرار است درست قبل از «Art Dubai» سال آینده که در اوایل ماه مارس برگزار می‌شود، درهای خود را به روی علاقه‌مندان باز کند. این پروژه هنوز در مرحله توسعه است و جزئیات بیشتر آن قرار است در ماه ژانویه منتشر شود.

عضویت در خبرنامه

لطفا برای عضویت در خبرنامه ما، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید.

این نوشته را با دوستان خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *