استفاده خدمات درمانی امارات از فناوری متاورس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

خدمات درمانی امارات از فناوری متاورس برای ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کنند

هدف این ابتکار جدید ترویج شیوه‌های پزشکی از راه دور در کلینیک‌های مجازی و ارائه خدمات مشاوره و داروها از طریق داروخانه‌های رباتیک است.
خدمات سلامت امارات (EHS) راه‌حل پزشکی از راه دور مبتنی بر متاورس را با استفاده از فناوری واقعیت مجازی سه‌بعدی راه‌اندازی کرده است. هدف EHS ارائه خدمات مشاوره پزشکی مجازی با پشتیبانی از فناوری‌های پیشرفته از طریق این پروژه است. این فناوری اعضای جامعه را قادر می‌سازد تا از طریق دستگاه‌های هوشمند به خدمات الکترونیکی دسترسی داشته باشند. از طریق این کانال مجازی جدید، بیماران می‌توانند بدون زحمت به خدمات مشاوره روانپزشکی، کلینیک‌های ارتقای سلامت خانواده و مراکز شادی مشتریان دسترسی داشته باشند.
دکتر یوسف محمد السرکال، مدیرکل EHS، گفت که این مرکز اولین ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی جهانی است که از فناوری متاورس برای ارائه خدمات پیشرفته و ارتقای اهداف توسعه سلامت پایدار با اتخاذ بهترین شیوه‌هایی که از فناوری‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و بلاک چین استفاده می‌کند.
هدف این پروژه ترویج شیوه‌های پزشکی از راه دور در کلینیک‌های مجازی و ارائه خدمات مشاوره و داروها از طریق داروخانه‌های روباتیک است. این پروژه خدمات مشاوره روانپزشکی را برای گروه‌های سنی مختلف ارائه می‌دهد.
بیشتر بخوانید  متا در راستای تقویت حوزه واقعیت افزوده خود با Magic Leap همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *