Bored Ape Yacht Club فروش خود را با قیمت 69 ETH در سال 2022 به پایان رساند!

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
علی‌رغم بازار نزولی «BAYC» بالاترین قیمت را در بین پروژه‌های NFT برای کل سال داشت.
طبق داده‌ها، Yuga Labs با حمایت پروژه از Bored Ape Yacht Club (BAYC) سال را با قیمتی حدود 69 ETH یا 82,740 دلار به پایان رساند.
مجموعه‌های (NFT) از قبیل CryptoPunks ،Cryptoadz و غیره بیانگر میزان اهمیتی هستند که افراد مختلف برای آثار هنری دیجیتال قائل می‌شوند. NFT میمون های کسل «Bored Ape Yacht Club» نیز به تازگی فعالیت پرقدرت خود را در این حیطه آغاز کرده‌اند.
Bored Ape Yacht Club در حقیقت یک پروژه NFT  ساخته شده بر پایه اتریوم است. تنها ۱۰٫۰۰۰ عدد از NFT میمون‌های کسل وجود دارد و این به معنای کمیاب بودن آن‌ها است. علاوه بر اینکه این آثار بسیار کمیاب بوده و از نظر بصری چشم ‌نواز هستند، مالکیت هر یک از ان‌اف‌تی‌های Bored Ape به عنوان کلیدی برای عضویت در یک بستر اختصاصی Swamp Club نیز عمل می‌کنند.
BAYC NFT متعلق به افراد مشهوری مانند اسطوره بسکتبال استف کوری، هنرمند موسیقی پست مالون و حتی مجری تلویزیون آمریکایی جیمی فالون است. Bored Ape Yacht Club   از زمان ایجادشان در آوریل 2021 میلیون‌ها دلار برای سرمایه‌گذاران به‌ دست آورده‌اند. با داشتن طیف وسیعی از اکسسوری‌ها، مدل مو، و انواع خز، هر چه ویژگی‌های این توکن‌های غیرقابل تعویض کمیاب‌تر باشد، برای مجموعه‌های NFT و سرمایه‌گذاران ارزشمندتر است.
هنگامی که Bored Ape Yacht Club در اواخر فروردین ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد، هر NFT با قیمتی کمتر از ۲۰۰ دلار در طول یک روز به فروش رسید. پس از گذشت شش ماه، قیمت ارزان‌ترین آن‌ها به ۸۰ هزار دلار رسید.
پروژه‌های Yuga Labs NFT برخی از گران‌ترین فروش‌های سال 2022 را به خود اختصاص دادند. طبق گزارش The Block، از 12 تراکنش NFT در سال جاری، هشت مورد مربوط به مجموعه‌های CryptoPunks، BAYC یا Mutant Ape Yacht Club از Yuga Labs بودند.  Larva Labs ابتدا CryptoPunks را در سال 2017 راه اندازی کرده بود، اما Yuga Labs مالکیت معنوی آن را در ماه مارس خریداری کرد.
بیشتر بخوانید  The Sandbox

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *