STEPVR، اولین دروازه متاورس جهان را برای استفاده در خانه منتشر می کند

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
STEPVR یک دروازه به Metaverse منتشر کرده است، و شما می توانید یکی از آن ها را برای استفاده در خانه خریداری کنید. STEPVR شرکتی است که در مجموعه ای از مراکز سرگرمی VR در چین قرار دارد. به عنوان مثال، یک مرکز بزرگ در پکن وجود دارد که مساحت آن 1000 متر مربع است که در آن، حداکثر 40 بازیکن می توانند به طور هم زمان یک بازی را انجام دهند. در تمام این مدت آن ها به طور کامل در متاورس فعال هستند. و این تنها محل برگزاری نیست. 140 مرکز دیگر مانند این نمونه در سراسر چین وجود دارد، اگرچه اندازه آن ها متفاوت است.
در این بازی ها می توانید به طور آزادانه در واقعیت مجازی فعالیت داشته باشید، از دستگیره های مجازی برای باز کردن در ها استفاده کنید و دکمه های آسانسور را فشار دهید. این بازی ها دارای بینایی، لامسه، بویایی و شنوایی شبیه به زندگی واقعی است. بازیکنان این بازی، بازی را انجام می دهند  که Future Battle نام دارد. که یک بازی ورزشی الکترونیکی VR در مقیاس بزرگ تر تحت STEPVR است. بازیکنان می توانند در حین اجرای بازی در قسمت های دیگر متاورس فعالیت داشته باشند. بازی Future Battle اخیرا یک میلیون مشتری جذب کرده است.
STEPVR سخت افزاری را توسعه داده است که به بازیکنان اجازه می دهد تجربه واقعیت مجازی را در خانه داشته باشند. این سخت افزار یک واقعیت مجازی کاملاً فراگیر در خانه است. تیم توسعه دهنده این سخت افزار اظهار دارد که این دروازه دارای یک سیستم حرکتی همه جانبه با تجهیزات همراه است که به شما این فرصت را می دهد تا از حواس پنج گانه خود در دنیای مجازی استفاده کنید. می توانید از این دستگاه برای ورزش، کار، سرگرمی یا آموزش استفاده کنید. STEPVR همچنین اظهار دارد که اولین شرکتی است که بازی های آنلاین چند نفره (MMO) را در دنیای واقعیت مجازی ارائه می کند. این شرکت همچنین می گوید که فناوری آن ها از شرکت هایی مانند متا پیشی گرفته است و “در راه اندازی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری که وارد متاورس می شوند، رهبری را بر عهده گرفته اند.”
Gates01 مساحت تقریبی 3 متر مربع را پوشش می دهد که از آن می توان برای دویدن آزادانه و دستیابی به حرکات توقف فوری استفاده کرد. علاوه بر این، Gates01 همچنین می تواند حس تعادل را در دنیای مجازی  به شما بازگرداند. این بدان معنی است که شما می توانید یک تجربه واقعی را در یک فضای کوچک و راحت داشته باشید. در سال 2019، STEPVR برند VR sports، Future Battle را در چین راه اندازی کرد. در کمتر از یک سال، 140 فروشگاه افتتاح شد که یک تجربه واقعیت مجازی را در بازی ارائه می دهد. 60 فروشگاه دیگر نیز در حال افتتاح هستند. 22 درصد از شرکای آن ها اکنون فروشگاه دوم را افتتاح کرده اند. این برند با 1 میلیون کاربر، احتمالاً بیشترین کاربر VR را در جهان دارد. انتشار Gates01 تلاش STEPVR برای نفوذ به بازار مصرف خانگی است. این محصول اواخر امسال در کره، ژاپن، سنگاپور، خاورمیانه، آمریکای شمالی و اروپا به فروش خواهد رسید.
بیشتر بخوانید  متاورس می تواند در عرض یک دهه، 3 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی اضافه کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *