فراهم شدن امکان گفتگوی کاربران اندروید با ChatGPT از طریق اپلیکیشن «زیگپ»

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

«زیگپ»، اپلیکیشنی است که به منظور اتصال به پلتفرم‌های هوش‌ مصنوعی استفاده می‌شود و کاربران از این طریق به‌صورت رایگان به چت‌بات محبوب ChatGPT دسترسی خواهند داشت.

به گزارش ایرانی متا، دیجیاتو نوشت: این روزها در گروه‌ها و جمع‌های مختلف صحبت از هوش‌ مصنوعی بسیار داغ است؛ برخی آن را برهم‌زننده می‌دانند و معتقدند بسیاری از حرفه‌‌ها تحت تأثیر این فناوری قرار خواهد گرفت و بسیاری نیز معتقدند که این تازه اول ماجرا است و باید منتظر اتفاقات بزرگ‌تر و اساسی‌تری از هوش‌ مصنوعی و فناوری‌های Generative AI باشیم.

اما آن‌چه که فصل مشترک همه گفتگوها و نقدهاست این است که با جریانی بزرگ طرف هستیم، جریانی شبیه به انقلابی که پیش از این ورود تلفن‌های هوشمند ایجاد کرده است.

در این جریان بزرگ این‌بار هوش‌مصنوعی فقط پیشنهاد نمی‌دهد، برای شما سناریوی تبلیغاتی می‌نویسد، متن نامه را اصلاح می‌کند، فراخوان استخدام نیروی موردنظرتان را تدوین می‌کند یا شعاری مناسب برای شرکت‌تان پیشنهاد می‌دهد.

نکته دیگر این‌که هوش مصنوعی دیگر فقط انگلیسی‌زبان نیست، زبان‌ فارسی را می‌فهمد و به همان زبان به شما پاسخ می‌دهد.

موضوع حتی به همین نقطه ختم نمی‌شود، هوش مصنوعی فارسی‌زبان سعی می‌کند برای مسائل پیچیده شما هم راه‌حل داشته باشد. می‌توانید سؤال و دغدغه‌ای را با چند شرط و ویژگی‌ خاص تعریف کنید تا با کمی فکر، جوابی جذاب به شما ارائه دهد.

برای رسیدن نسل بعدی هوش‌مصنوعی لازم نیست سال‌ها صبر کنید؛ به نحوی‌که با معرفی ChatGPT‌ و بعد از گذشت کمتر از 60 روز، نسل بعدی آن معرفی شده که بیش از 500 برابر هوشمندتر از نسل قبلی است.

بیشتر بخوانید  ابراز نگرانی مهندسان نرم‌افزار از سرعت توسعه هوش مصنوعی

ChatGPT  با گفتگو با هر کاربر بیشتر می‌آموزد و با تجربه‌تر می‌شود، به تدریج دقیق‌تر شده و اشتباهاتش را اصلاح‌ می‌کند. خلاصه آن‌که از کنار این موضوع نباید به سادگی گذشت، لازم است با آن همراه شد، در جریان بود و در فعالیت‌های حرفه‌ای از کمک آن استفاده کرد.

اپلیکیشن «زیگپ» با هدف ارائه امکانات مرتبط با ChatGPT به‌صورت رایگان و سریع برای دستگاه‌های مبتنی بر اندروید توسعه یافته است و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از این اپ، بدون نیاز به ثبت‌نام در OpenAI یا استفاده از ابزارهای تغییر آی‌پی، به امکانات این چت‌بات دسترسی داشته باشند.

«زیگپ»، اپلیکیشن باهوشی است، امروز هوش خود را از طریق ChatGPT‌ کسب کرده و فردا به سایر پلتفرم‌های هوش مصنوعی متصل می‌شود. کاربران اندروید بدون محدودیت‌های مربوط به تحریم و سایر محدودیت‌های مرسوم می‌توانند با این هوش مصنوعی به زبان فارسی صحبت کرده و در متن زندگی از آن استفاده کنند.

این اپلیکیشن در حال حاضر برای کاربران اندروید در کافه بازار در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *