بازی League Of Kingdoms چیست؟

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
لیگ پادشاهی‌ها یا به اختصار LoK، یکی از اولین بازی‌های استراتژیک MMO (سبک بازی چند نفره عظیم آنلاین) بلاکچینی در جهان است. بازیکنان در این بازی قلمرو پادشاهی خود را می‌سازند، با هیولاها در مود PvE (بازیکن در برابر محیط) مبارزه می‌کنند و با سایر پادشاهی‌های دشمن در سبک PvP (بازیکن در برابر بازیکن) یا با اتحادها (Alliance) در مود MMO می‌جنگند.
این بازی در جولای سال ۲۰۲۰ لانچ شد و در بین دیگر پروژه‌های MMO بلاک‌چین رشد خیلی سریعی داشته است. این بازی بر روی شبکه بلاک‌چین اتریوم قرار دارد و اکوسیستم NFTهای آن شامل دارایی‌های متفاوت درون بازی و زمین‌ها می شود. در ژانویه سال ۲۰۲۲ تعداد بازیکنانی که به طور روزانه در این گیم فعال بودند به شمار ۱۲۰،۰۰۰ در بیشتر از 210 کشور رسید. در این دنیا می‌توان واقعا مالک سرزمین‌ها شد، منابع را در آن‌ها جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به توکن غیرقابل تعویض NFT و قابل معامله تبدیل کرد. منابع موجود در این بازی یکی از دارایی‌های NFT پرمعامله در پالیگان هستند.
هدف تیم پروژه LoK ساخت یک جهان بازی است که در آن گیمرها در کنار سرگرم شدن می توانند دارایی‌های دیجیتال، مهارت‌ها و زمان بازی‌کردن خود را تبدیل به سرمایه کنند. محتوای این بازی به طور جدی سرگرم کننده است از این سو نه‌تنها برای علاقه مندان به کریپتو، بلکه برای گیمرها نیز جذاب است.
LOKA توکن حاکمیتی و بومی این بازی است که کاربردهایی مثل: DAO و حاکمیت، مبادله، پاداش به بازیکنان، تولید NFT و… دارد. تعداد ۵۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ از این توکن عرضه خواهد شد.
در این بازی دقیقا مثل اکثر بازی‌های استراتژیک کاربر می‌تواند پادشاهی خود را بسازد و آن را توسعه دهد و قدرت خود را بیشتر کند. اگر با بازی‌هایی مثل Clash Of Clans، Stronghold و از این دست بازی‌ها آشنایی داشته باشید، گیم‌پلی بازی برای شما بسیار آسان خواهد بود.

شیوه‌های مختلف بازی

پلتفرم Arena بازی از حالت‌های بازی چند وجهی، از جمله حالت‌های مختلف تک‌نفره، PvE،PvP و MMO تشکیل شده است که با هم یک تجربه سرگرمی همه جانبه با جذابیت جریان اصلی را ارائه می‌دهند. همچنین به دلیل اینکه دارایی‌های درون بازی NFT هستند و پاداش‌هایی هم به بازیکنان داده می‌شود باعث می‌شود تا در ازای وقت و سرمایه خود در کنار سرگرمی سود هم کسب کنند.
 • حالت بازی تک نفره – ساخت پادشاهی و توسعه آن: گیمرها می‌توانند زمان خود را صرف ساختن پادشاهی، جمع‌آوری منابع، انجام تحقیقات علمی و آموزش سربازان و نیروها برای توسعه پادشاهی و قلمرو به روش خود کنند.
 • مود PVE – مزرعه‌ها و شکار:  کابر در مقابل محیط! گیمرها می‌توانند از نیروهای خود برای شکار موجودات پیرامون استفاده کنند و یا در مزارع مشغول شوند. هدف جمع‌آوری منابع ارزشمند مثل: غذا، چوب، طلا، کریستال‌های کمیاب و با ارزش، سنگ و… می‌باشد.
 • حالت PVP – بازیکن در مقابل بازیکن: گیمرها با هم مقابله می‌کنند چه برای محافظت از پادشاهی خود چه برای پیشرفت و بالا رفتن امتیاز.
 • حالت MMO – تقابل اتحادها:  در این بخش گیمرهایی که با هم متحد شده‌اند و تشکیل یک اتحاد را داده اند با اتحادهای دیگر وارد جنگ می‌شوند.
عناصری در این دنیا وجود دارند که بسیار با ارزش هستند مثل: زمین، منابع، اژدها
 • زمین:
  زمین‌ها در این بازی نوعی توکن NFT هستند. در کل ۶۵۵۳۶ قطعه زمین در بازی وجود دارد که اندازه‌ی آن‌ها ۲۵۶ * ۲۵۶  است. می‌توانید با انجام برخی بازی‌ها درون این زمین ‌ها امتیاز توسعه کسب کنید. این امتیاز ها سطح زمین شما و اینکه میزان پاداش چقدر باشد را تعیین می‌کنند. در آینده این جوایز با توکن پلتفرم پرداخت خواهند شد.
 • اژدها:
  موجودات افسانه‌ای با قدرت‌های مختلف هستند که از خاکسترهای آتشفشانی کوه آرارات متولد شده‌اند. این اژدها‌ها به صورت NFT  و در نبردها بسیار کارآمد هستند.
 • منابع:
  با جمع‌آوری مقدار قابل توجهی از چهار نوع عنصر اصلی بازی (غذا، سنگ، چوب و طلا) می‌توانید روی شبکه پالیگان یا اتریوم به عنوان توکن‌های ERC-721 به کسب درآمد بپردازید.
 • توکن DTS (Dragon Soul Token):
  توسعه‌دهندگان بازی بر این باورند که باید یک توکن کاربردی در بازی باشد تا در قبال تلاش و زمانی که کاربران مصرف می‌کنند به عنوان پاداش به آن‌ها داده شود. بازیکنان با داشتن اژدها می‌توانند توکن DTS به دست بیاورند. برای هر حالت بازی وهر آدرس روی بلاکچین، حداکثر سقفی برای DST در نظر گرفته می‌شود. این توکن، منبعی برای حفظ، رشد و تولیدمثل دراگوها است. توکن DST دارای استاندارد  ERC-20 است و قابل معامله و انتقال به کیف پول است. این توکن فقط از طریق محتوا و اتفاقات داخل بازی قابل به دست آوردن است و در بازی فروخته یا توسط تیم به کسی داده نمی‌شود.
کیف‌پول‌های مناسب: از آنجایی که توکن LOKA یک رمزارز اتریومی و بر پایه استاندارد ERC-20 است، تمامی کیف‌پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری LOKA هستند.
بیشتر بخوانید  سقوط آمار کاربران فعال تردز ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *