Axie Infinity

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

اکسی اینفنیتی «Axie Infinity» در واقع یک گروه حیوانات خانگی دیجیتالی است که در آن موجوداتی را به نام «Axie» خریده و از آن‌ها برای مبارزه، کاوش و پرورش با سایر Axieها استفاده می‌کنند. اکسی اینفنیتی توسط شرکت بازی «Sky Mavis» توسعه یافته و از طریق ارزدیجیتال اتریوم اجرا می‌شود. این بازی دارای محدودیت سنی است و برای افراد بیشتر از 18 سال مجاز است.
برای شروع بازی اکسی اینفنیتی، ابتدا باید سه «Axie» را با اتریوم خریداری کنید. خرید اکسی‌های اولیه می‌تواند حدودا از 0.002 اتریوم به ازای هر اکسی شروع شود.
اکسی یک NFT یا یک توکن غیر قابل تعویض است. اگر NFT بخرید، صاحب آواتار یا پروفایل منحصربه‌فردی هستید که آن را توصیف می‌کند. Axie Infinity به شما اجازه می دهد  به عنوان صاحب NFT مالک آن شخصیت باشید.
اکسی اینفنیتی یک بازی نبرد بلاکچینی است که به کاربران اجازه می دهد تا به صورت آنلاین با Axieهای خود مبارزه کنند. هر Axie منحصربه‌فرد است و توسط یک توکن NFT نشان داده می شود. هر Axie دارای چهار ویژگی مختلف است: سلامت، روحیه، مهارت و سرعت. هر یک از این موارد نقش مهمی در نبرد Axie ایفا می‌کند زیرا آن‌ها تصمیم می‌گیرند که Axie چه مقدار آسیب ببیند، چه کسی اول حمله کند و چه مقدار آسیب می‌تواند به دیگر اکسی‌ها بزند. یک Axie از شش قسمت بدن تشکیل شده است: پشت، گوش، چشم، شاخ، دهان و دم. این قسمت‌ها بدون چشم و گوش، هر کدام توانایی‌های مرتبط با خود را دارند و بنابراین بر قابلیت‌های Axie در نبرد تأثیر می‌گذارند. اکسی‌های موجود در بازی را همچنین می‌توان برای ایجاد ترکیبات کمیاب و قدرتمند نیز پرورش داد.
اکسی اینفنیتی Axie Infinity، به تعریف یک سبک بازی جدید کمک کرده است که به عنوان بازی برای کسب درآمد شناخته می‌شود زیرا به کاربران اجازه می‌دهد درآمدی به شکل AXS ،SLP داشته باشند و آیتم‌هایی را فقط از طریق بازی کردن، کسب کنند. بازیکنان جدید برای شروع بازی باید حداقل سه Axie را بخرند یا قرض بگیرند. در حال حاضر ارزان‌ترین اکسی‌های موجود حدودا 0.002 اتریوم قیمت دارند.
همانطور که گفتیم، این بازی که توسط برخی از افراد به عنوان تجربه‌ای شبیه به پوکمون توصیف می‌شود، توسط Axie احاطه شده است که هر کدام یک NFT هستند. بازیکنان می‌توانند Axieها را بخرند، مبادله کنند و پرورش دهند و همچنین از آن‌ها برای مبارزه با سایر بازیکنان یا تیم‌ها در مسابقات فصلی استفاده کنند. چیزی که Axie Infinity را از سایر پلتفرم‌‌های بازی‌های بلاکچینی متمایز می‌کند، اقتصاد مجازی پررونق آن است. Axie بازیکنان را تشویق می‌‌کند که پاداش ها و دارایی های دیجیتال را نقد کنند. AXS به دست آمده از طریق بازی را می‌توان به اتریوم یا فیات نیز تبدیل کرد. این بازی در برخی کشورها، به ویژه در فیلیپین، محبوبیت خاصی پیدا کرده است، به طوری‌که بازی در این پلتفرم به شغل تمام وقت افراد تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید  Seed.Photo اولین مارکت پلیس تخصصی NFT عکاسی + مزایای سرمایه‌گذاری در NFT عکاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *