NFT Worlds

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
متاورس «NFT Worlds» با ادعای اولین دنیای متاورسی واقعاً غیرمتمرکز، چند پلتفرمی (رایانه‌ها و کنسول‌ها)، مبتنی بر جامعه و با قابلیت کسب درآمد، ایجاد و فعالیت خود را آغاز کرده است.
جهان‌های این متاورس فرصت‌های خلاقانه زیادی را برای ایجاد تجربه جهانی منحصربه‌فرد، مکان‌های انحصاری خاص، مسابقات بازی برای کسب درآمد و موارد دیگر باز می‌کنند.
متاورس NFT Worlds یک اکوسیستم گسترده، غیرمتمرکز و محیط چندنفره با ظرفیت پذیرش انبوه از کاربران، متشکل از دنیاهای به هم پیوسته است. هر جهان دارای پورتال‌های درون بازی به بسیاری از جهان‌های دیگر است و همچنین توانایی بازیکنان برای این که به راحتی بین جهان‌های مورد علاقه خود در هر زمان که بخواهند، بچرخند را دارد.
NFT Worlds مجموعه‌ای از 10,000 دنیای منحصربه‌فرد است که یک دنیای متاورس کاملاً غیرمتمرکز را تشکیل می‌دهند که بازیکنان مالک آن دنیاها هستند و می‌توانند تجارب و امکانات بی‌پایانی را در هر دنیا ایجاد کنند.
هر NFT World یک دنیای سه بعدی کاملا منحصربه‌فرد است و به صورت رویه‌ای تولید می‌شود. دنیاها از 2 عنصر تشکیل شده اند. ظاهر بصری و تجربیات درون بازی. این عناصر دنیاها به بلاکچین متصل است و داده‌ها و اطلاعات منابع روی بلاکچین آن‌ ذخیره و در آینده به برنامه‌های غیرمتمرکز NFT World، توزیع توکن و موارد دیگر متصل خواهند شد.
با داشتن یک جهان از NFT World، حقوق آن جهان در اکوسیستم NFT Worlds، توانایی ساخت و همه چیزهایی که در آن جهان ساخته شده است، تجربیات درون بازی و بسیاری موارد دیگر متعلق به شماست و تمام این موارد به صورت NFT می‌تواند باشد. به این دنیاها به عنوان یک قطعه کمیاب از متاورس فکر کنید که می‌تواند به هر چیزی که می‌توانید تصور کنید تبدیل شود.
بیشتر بخوانید  تاکید کمیته خزانه‌داری پارلمان بریتانیا بر قانون‌گذاری معاملات رمزارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *