هوش مصنوعی Bard به دستگاه‌های اندرویدی اضافه خواهد شد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

مشخص نیست که آیا گوگل Bard را به برنامه جستجو خود اضافه خواهد کرد یا شاهد یک اپلیکیشن مستقل خواهیم بود.

ظاهراً گوگل قصد دارد برای هوش مصنوعی Bard خود یک ویجت اختصاصی طراحی کند تا کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید بتوانند از آن استفاده کنند.

با این حال، در صورتی که اطلاعات این گزارش درست باشد، غول موتور جستجو این ویژگی را ابتدا در دسترس گوشی و تبلت‌های پیکسل قرار خواهد داد. با این وجود، کاربران بیشتری به ابزار هوش مصنوعی غول موتور جستجو دسترسی پیدا خواهند کرد.

ویجت اختصاصی هوش مصنوعی Bard برای اندروید

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا گوگل Bard را به برنامه جستجو خود اضافه خواهد کرد یا شاهد یک اپلیکیشن مستقل خواهیم بود. همچنین دقیقاً مشخص نیست که این ویجت چه کاری را انجام خواهد داد، اما می‌توان احتمال داد که برای دسترسی سریع‌تر به مکالمه جدید با Bard طراحی شده باشد. همچنین می‌تواند دارای پیام‌های پیشنهادی برای شروع مکالمه باشد.

در حالی که هم‌اکنون نیز می‌توانید از طریق مرورگر خود، Bard را روی گوشی اندرویدی خود اجرا کنید، غول موتور جستجو هنوز با ادغام ChatGPT با مایکروسافت اج و بینگ فاصله زیادی دارد. اکنون به‌نظر می‌رسد که گوگل در تلاش است تا راه‌های دسترسی به ابزار هوش مصنوعی خود را تقویت کند.

گوگل از زمان معرفی Bard در بهمن‌ماه سال گذشته تاکنون، در جهت توسعه این ابزار گام‌های مهمی برداشته است. در هفته‌های گذشته، هوش مصنوعی Bard به قابلیت‌های جدیدی از جمله کدنویسی و برطرف کردن باگ‌های آن و همچنین حل مسائل ریاضی مجهز شده است. گوگل که تمرکز زیادی روی هوش مصنوعی کرده، ماه گذشته مدیران گوگل اسیستنت را به پروژه Bard منتقل کرده بود.

بیشتر بخوانید  احتمال استفاده اپل از مودم 5G کوالکام در سری آیفون 16

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *