افت بیش از ۶۰ درصدی ارزش پپه در 5 روز گذشته

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

رشد عرضه یک دارایی در صرافی نشانگر افزایش برداشت سود است که معمولا قیمت آن دارایی را کاهش می دهد.

پس از چند هفته افزایش شدید، قیمت ارز دیجیتال پپه در ۵ روز گذشته بیش از ۶۰ درصد افت کرده و سرمایه گذاران در حال برداشت سود خود هستند.

۵ روز پس از ثبت سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۰۴۳۵۴ دلار، میم کوین محبوب این روزها بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

توکن PEPE که امروز در حوالی ۰.۰۰۰۰۰۱۹ دلار در حال معامله است در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت دو رقمی ۲۳ درصدی را تجربه کرده است. اما با وجود افت قیمت، حجم معاملات این توکن در همین مدت ۳۴ درصد افزایش یافته است.

این نوع واگرایی قیمت با حجم معاملات در شرایط خستگی خریداران در بازار رخ می دهد که خریداران موجود توانایی بالابردن قیمت را ندارند.

تحلیل عوامل درون زنجیره ای بازار پپه

تحلیل آن چین میهن سیگنال نشان می دهد فعالیت صرافی ها از نظر تعداد توکن های ارسال شده به صرافی ها در روزهای اخیر افزایش یافته است. رشد عرضه یک دارایی در صرافی نشانگر افزایش برداشت سود است که معمولا قیمت آن دارایی را کاهش می دهد.

طبق داده های سانتیمنت، از ۴ می به بعد، عرضه پپه در صرافی ها بیش از ۳۰۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است. اکنون ۱۰۶.۴۶ تریلیون پپه در صرافی ها قرار دارد. ۵ روز پیش این مقدار ۳.۱۲ تریلیون توکن بود. بر خلاف آن، در همین دوره زمانی، تعداد توکن های خارج از صرافی ها ۱۸ درصد کاهش پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید  قیمت بیت‌کوین بار دیگر کاهشی شد

علاوه بر این، توزیع عرضه این آلت کوین کاهش سهم نهنگ ها را پس از ثبت اوج تاریخی نشان می دهد. تعداد نهنگ های دارنده بیش از ۱۰۰ میلیون توکن پپه در این ۵ روز ۱۲ درصد افت کرده است.

این کاهش گویای احساسات نزولی بازار در روزهای گذشته است. به نظر می رسد تب پپه هم مانند بسیاری از میم کوین ها پس از مدت کوتاهی فروکش کرده است.

اکنون قیمت پپه در سطح حمایتی ۰.۶۱۸ ریتریسمنت فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۱۹ دلار در حال معامله است.

اگر قیمت این حمایت را بشکند، حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۰۱۴ دلار خواهد بود. اما اگر بازگشت قیمت اتفاق بیفتد، قیمت پپه ممکن است تا مقاومت بعدی در ۰.۰۰۰۰۰۲۹ دلار افزایش پیدا کند.

منبع: میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *