آموزش دریافت زمین رایگان در متاورس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

خرید زمین در متاورس را می توان یکی از جدی‌تری و مهم‌ترین کارهایی که در آموزش کسب درآمد در متاورس انجام می‌شود دانست. شما می‌توانید با خرید زمین در متاورس مکانی داشته باشید تا با دوستان و آشنایان از سراسر جهان ملاقات کنید.

تا چند سال پیش، سرمایه گذاری در ملک و املاک مجازی تا حدودی مضحک به نظر می‌رسید. اما امروزه داستان کمی فرق کرده است. اکنون شما می‌توانید قطعات زمین و ملک مجازی را در دنیاهای متاورس مانند دسنترالند (MANA) و سندباکس (SAND) خریداری کرده و از خرید و فروش این زمین‌ها یا بازی در آن‌ها کسب سود کنید.

در زمینه‌ی تجربه‌های آنلاین باید بدانید که زمین‌های متاورس، به صورت NFT عرضه می‌شوند. پس شاید بد نباشد تا اسم آن را  آموزش خرید زمین NFT در متاورس بگذاریم. NFT به معنای توکن غیر قابل معاوضه است و باعث می‌شود تا هنگام خرید قطعه‌ای زمین در متاورس، آن مکان به معنای واقعی برای شما باشد.

پس از خرید زمین در متاورس به عنوان یک پروژه، فضای پروژه معمولا یک تجربه کاوش مجازی سه‌بعدی را به مالک و بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. از آنجایی که زمین‌ها ان‌اف‌تی هستند، اثبات اصالت و مالکیت بر این دارایی‌های دیجیتال آسان است. همچنین مالک می‌تواند زمین خود را در بازار ثانویه یا از طریق اکوسیستم پروژه به‌ فروش برساند.

کاربرانی که زمین مجازی خریداری می‌کنند، می‌توانند تجربه‌هایی از جمله بازی‌ها مختلف را در غالب آن ایجاد کنند. حتی می توانند زمین مجازی را بعد از مدتی با سود به فروش برسانند یا حتی آن را به ازای دریافت مقداری ارز دیجیتال اجاره دهند. ارزش زمین های مجازی به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا متاورس یک اتفاق جدید و تازه است و روز به روز افراد بیشتری با این فضای چالش برانگیز آشنا می‌شوند. با این حال، این فقط افراد عادی نیستند که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند، حتی شرکت‌ها‌ی بزرگ هم در پروژه‌های متاورسی زمین می‌خرند و وارد بازار می‌شوند.

بیشتر بخوانید  برای اولین بار در تاریخ؛ باد منبع اصلی تأمین برق بریتانیا شد

علل خرید زمین مجازی / سود یا سرگرمی؟

دلایل خرید زمین های مجازی ممکن است بیشمار باشد اما اکثر مردم آن را برای سرگرمی یا سود می‌خرند.

کاربرانی که زمین مجازی را برای سرگرمی می‌خرند، اغلب پس از خریداری زمین مشغول به تجربه های مجازی بر بستر این زمین ها می‌پردازند. بسته به پروژه ای که در آن سرمایه گذاری کرده اند، کاربر می‌تواند تجربیات مختلفی ایجاد کند و دارایی های دیجیتالی زیادی را روی آن ها قرار دهد. حتی می توان دوستان خود را به زمین NFT دعوت کرده و با آنها معاشرت کند و سرگرم شود.

با این حال، افرادی نیز هستند که برای سرمایه گذاری، زمین مجازی در متاورس خریداری می کنند. یک دلیل بزرگ برای این امر این است که زمین NFT در حال کمیاب شدن است. کاربران متاورس به سرعت زمین ها را در پروژه‌های مجازی خریداری می‌کنند و این باعث می‌شود قیمت آنها حتی بیشتر افزایش یابد. بنابراین، کاربری که زمینی را در متاورس خریداری می‌کند، می‌تواند آن را برای یک سود خوب بفروشد. برای اینکه بفهمید یک نفر چقدر می تواند سود داشته باشد، باید بدانید که زمین های مجازی در متاورس به قیمت صدها هزار دلار فروخته می‌شوند.

همچنین، برای کسانی که به دنبال درآمد معمولی هستند، این زمین را می‌توان به کاربران دیگر اجاره داد یا حتی برای مقاصد دیگر استفاده کرد. بنابراین می‌توانید به راحتی یک قطعه زمین مجازی بخرید و سپس آن را به کاربران اجاره دهید. علاوه بر این بسیاری از مردم رویدادهای انحصاری را در زمین خود میزبانی می کنند و سپس کاربرارن برای شرکت در این رویداد ها مبلغی را به عنوان ورودی پرداخت می‌کنند.

پلتفرمهای متاورس برای معرفی زمین مجازی رایگان:

جنگجویان آرادنا (Warriors of Aradena)

جنگجویان آرادنا یک بازی بلاکچینی بر بستر اتریوم است که یک داستان فانتزی حماسی را با یک بازی برای کسب درآمد ترکیب می‌کند. جنگجویان آرادنا از یک گروه با ۸۰۰۰ NFT مجزا تشکیل شده که هرکدام از آنها نشان دهنده جنگجویان قلمرو آرادنا هستند. با خرید یک جنگجو (Warrior)، شما یک قطعه هنری منحصر به فرد سفارشی شده به دست می‌آورید. این NFT های دست ساز نه تنها به عنوان یک آواتار عمل می کند، بلکه به شما امکان عضویت در پادشاهی آرادنا و استفاده از تمامی امتیازات همراه آن را می‌دهد.علاوه بر این شما حقوق کامل تجاری و استفاده از  NFT را دارید و همچنین به عنوان مالک در ایردارپ رایگان آینده شرکت داده خواهید شد.

بیشتر بخوانید  چند پیشنهاد جذاب برای اینکه در نوروز 1402 حوصله‌تان سر نرود

طیق نقشه راه (roadmap) آنها،  این بازی متاورسی قصد دارد در آینده یک بازی استراتژیکی با زمین های مجازی ایجاد کند و در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ یک ایردراپ برای دارندگان جنگجوی genesis خود انجام خواهد داد. بنابراین، اگر یکی از این جنگجویان را دارید، می‌توانید یک زمین مجازی رایگان در متاورس آنها دریافت کنید.

بازی متاورسی Cornucopias

جزیره یک بازی گسترده  بر بستر بلاکچین است که سبک بازی آن از سبک بازی کن و درآمد کسب کن (play to earn)، بساز و درآمد کسب کن (build to earn) و یادبگیر و درآمد کسب کن (learn to earn) می‌باشد، که درآن بازیکنان می‌توانند با انجام بازی در یک متاورس سرگرم کننده و امن پاداش هایی با ارزش واقعی در دنیای واقعی از قبیل زمین، اموال و سایر دارایی هایی که بر پایه NFT هستند را دریافت کنند.

متاورس Cornucopias شامل چندین ویژگی منحصر به فرد مانند زمین رایگان و جزایر قابل تغییر است. جزیره (The Island) به چند منطقه با تم های مختلف تقسیم شده است که این منطقه ها شامل «غرب وحشی»، «زندگی در مزرعه» و «عصر سامورایی» است، جایی که افراد در هر سنی می‌توانند انواع بازی‌ها کوچک را انجام دهند. علاوه بر این، آنها وارد یک اکوسیسیتم جذاب برای کسب درآمد شده اند، جایی که در آن می‌توانند هم به اکتشاف و سرگرمی بپردازند هم دارایی های دیجیتالی بدست آورند. ارزش بازار این پروژه ۱۲ میلیون دلار است و بر پایه بلاک چین کاردانو است. رمز COPI ارز دیجیتال این بازی است و آن را می توان برای حاکمیت و مشارکت در برخی ویژگی های درون بازی استفاده کرد. به اعضای جامعه امتیازاتی در ازای رای دادن و مشارکت داده خواهد شد. می توانید COPI را در پنکیک سواپ (Pancake Swap) خریداری کنید.

بیشتر بخوانید  خرید ارزهای متاورسی از صرافی والکس و بیت‌پین

زمین بعدی NEXT EARTH

“زمین بعدی” یک پلتفرم مالکیت زمین های مجازی بر بستر بلاکچین است که می‌توان آن را یک کپی دقیق از کره زمین دانست. این پلتفرم به تازگی به عنوان یک متاورس عظیم برای ایجاد تجربه های جدید شروع به کار کرده است. تمرکز اصلی بازی بعدی در هفته ها و ماه های پیش رو بر توزیع زمین، ساختن جامعه فعال و انتشار توکن این متاورس خواهد بود. بعد از اتمام این مراحل اکوسیستم بزرگی شکل می‌گیرد که به یک پلتفرم دیجیتالی جهانی تبدیل می‌شود. این پلتفرم به سرعت در حال پیشرفت است به طوری که تا کنون ۲۰۰ هزار زمین NFT مینت شده است.

سیستم پاداش برای اعضای جامعه Next Earth به صورتی در نظر گرفته شده است تا به تمام افراد این جامعه پاداش داده شود. همه جوایز به صورت واحد توزیع می شوند. ارزش هر ۱ واحد از این پاداش ۰.۱ میلیارد دلار است که به صورت استیبل کوین صرافی بایننس (BUSD) پرداخت می‌شود. برای دریافت جایزه، ابتدا باید به سرور دیسکورد (Discord) زمین بعدی بپیوندید. شما همچنین می‌توانید با دعوت دوستان و آشنایان به سرور دیسکورد امکان دریافت زمین مجازی رایگان را بدست آورید. هرچه کاربران بیشتری بیاورید، واحدهای بیشتری دریافت خواهید کرد. به این ترتیب می‌توانید زمین مجازی رایگان در متاورس زمین بعدی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *