درباره ما
متاورس یک دنیای مجازی فراتر از دنیای فیزیکی است که افراد با استفاده از سخت‌ افزارها و نرم‌ افزارهای مختلف به آن متصل می‌شوند و با داشتن هویتی مستقل، می‌توانند فعالیت‌های مختلفی مانند شرکت در یک کنسرت، مسابقه ورزشی، خرید و فروش دارایی، شرکت در یک مسابقه و برگزاری جلسه کاری و … را انجام دهند. متاورس از محیط‌های مجازی سه ‌بعدی آنلاین غیرمتمرکز و پایدار تشکیل می‌شود. این دنیای مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی قابل‌ دسترسی است. متاورس، امکان ارتباط ما به تمام دنیا را فراهم می‌کند.
 مجموعه ی ایرانی‌ متا، یک پلتفرم مرجع در حوزه متاورس است و با 40 کارمند متخصص در حال فعالیت است. ایرانی متا به این امر آگاه است که در ایران با محدودیت دسترسی‌ ها، عدم تسلط کافی به زبان بین‌ المللی و فنی و مسائلی از این قبیل روبه‌رو هستیم، پس تصمیم دارد تا قطب‌ نمای ایرانی‌ها در متاورس باشد. ایرانی متا در جایگاه راهنما قرار می ‌گیرد و در طول سفر اطلاعات و خدمات لازم را به شما عزیزان و علاقه مندان به حوزه ی متاورس ارائه می دهد؛ بنابراین ایرانی‌ ها در متاورس احساس تنهایی نمی کنند و به درستی راهنمایی می شوند. ایرانی متا در تلاش است تا محیطی استاندارد و پویا از اخبار، مقاله‌ ها، تحلیل‌ ها و همه اطلاعاتی که حول این موضوع است را ارائه دهد و ضمن فرهنگ ‌سازی در این حوزه، زمینه‌ پذیرش پتانسیل‌ های این فناوری جهت استفاده تخصصی در صنایع مختلف کشور را فراهم سازد.
معرفی خدمات ما
برای سفر در هر سرزمینی به یک قطب‌ نما نیاز داریم؛ مجموعه‌ ی ایرانی‌ متا با شعار «ایرانی ‌متا، قطب ‌نمای متاورس» شروع به فعالیت نموده و به این معنی است که ایرانی‌ هایی که قصد سفر و اقامت در جهان جدید را دارند، می‌ توانند روی راهنمایی و همراهی ایرانی‌متا حساب کنند. خدمات و راهکارهای ایرانی ‌متا از طریق وب‌ سایت، پلتفرم‌های اجتماعی، برگزاری کارگاه‌ های آموزشی و همایش ‌های تخصصی برای اقشار مختلف جامعه، از جمله فعالان حوزه بلاکچین و رمزارز، هنرمندان و دست‌اندرکاران صنعت هنر، بازیگران دنیای مجازی و صنایع دیجیتال ارائه می‌شود، علاوه بر این موارد، خدمات مشاوره اختصاصی برای کسب‌ و کارهای علاقه‌ مند به این حوزه را هم تدارک دیده است. در ایرانی‌ متا تلاش می ‌کنیم فضای آگاهی‌ بخشی و مشورتی را به ‌گونه‌ ای پیش ببریم که مخاطبان ما با مشکلات کمتری روبه‌رو شوند و از مسیرهای منطقی ‌تری عبور کنند.
لازم به ذکر است که امروزه اکثر برندهای مطرح دنیا به متاورس وارد شده‌ اند و فعالیت خود را آغاز نموده‌ اند. شما برای وارد شدن به دنیای متاورس نیاز به یک همراه دارید تا از این امور آگاهی کامل داشته باشد و شما را راهنمایی نماید، ایرانی متا مفتخر است تا شما را در طول این مسیر همراهی کند و تمامی خدمات مورد نیازتان را ارائه نماید.
آموزش

 همان طور که به این موضوع اشاره شد، ایرانی ‌متا یک سازمان فعال و نوآور است که با هدف ارتقای دانش، آگاهی، ارائه راهبرد و آسان ‌سازی خدمات متاورسی به جامعه نخبه و فعال در حوزه کسب‌ و کار و کارآفرینی متاورسی تأسیس شده است. مجموعه ایرانی ‌متا در نظر دارد، یک سازمان مرجع متاورسی در ایران باشد و جایگاه خود را به‌عنوان جامع ‌ترین و قابل ‌اعتمادترین سازمان خصوصی ایرانی در حوزه فارسی‌ زبانان با محوریت خبرپراکنی، آموزش، مارکتینگ، ارائه خدمات ان ‌اف ‌تی، تحلیل فنی و پشتیبانی در فضای متاورس تثبیت نماید و در این راستا با استفاده از افراد متخصص در حوزه ی متاورس مطالب مفید و آموزش های جامعی را برای مخاطبینش تدارک دیده است و به صورت رایگان در اختیارشان قرار داده است تا به راحتی از آن ها استفاده نمایند و با دانش بیشتری قدم به این سرزمین شگفت انگیز بگذارند. این آموزش ها شامل مقالات مفید و به روز مطرح دنیا و ویدئوهای جذاب هستند، همچنین ایرانی متا با ارائه ی پادکست های تخصصی خود به بیانی ساده و شیوا تمامی مفاهیم این حوزه را آموزش داده است.