TCG World

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
TCG World یک پروژه متاورسی است که بر اساس تکنولوژی بلاکچین طراحی و ساخته شده است. به این معنی که هر آنچه کاربران در این متاورس مالک آن هستند بر اساس قوانین بلاکچین است. همچنین مهم‌ترین قسمت این پروژه یعنی زمین‌های آن در ابعاد و اندازه‌های مختلف کاملا قابل انتقال و خرید و فروش هستند. همچنین زمین‌های محلی که به عنوان بخش عمومی این متاورس قابل شخصی‌سازی هستند و افراد می‌توانند نمایشگاه‌ها، ساختمان‌ها زمین‌های بازی و یا هر چیز خلاقانه دیگری را در آن بسازند. همچنین زمین‌های قابل کشت این متاورس هم فضای مناسبی برای سرمایه‌گذران است تا بتوانند توکن رسمی این متاورس را به دست بیاورند.
این متاورس به کمک اکوسیستمی که طراحی کرده اجازه می‌دهد افراد در تعامل کامل با یکدیگر یه فضای متاورسی همراه با کسب درآمد را تجربه کنند.
در محیط این متاورس دو نوع زمین می‌تواند خریداری شود، زمین‌های منطقه‌ای (Regional Plots) و زمین‌های قابل کشت (Farming Plots). زمین‌های منطقه‌ای به 4 دسته کلی تقسیم می‌شوند:
  • شمال (North)
  • شرق (East)
  • آسیا (Asia)
  • جنگلی (Forest)
زمین‌های قابل کشت هم یک فرصت عالی برای کسب توکن رسمی این متاورس هستند که با خرید این زمین‌ها منطقه شما به صورت شانسی انتخاب خواهد شد.
با خرید یک زمین منطقه‌ای یک فرد جایگاه خود را در این متاورس تثبیت می‌کند و البته که این زمین به صورت یک NFT در کیف پول آن فرد قرار دارد.
هر یک از این مناطق خصوصیات و ویژگی‌های خود را دارند که افراد بر اساس نیاز خود می‌توانند در آن مناطق زمین خریداری کنند.
تعداد کل زمین‌های این متاورس محدود و 100,000 واحد است که در هر 4 منطقه گفته شده پخش شده‌اند. در هر منطقه زمین‌هایی با ابعاد بزرگتر جهت مراسم‌های خاص یا مشارکت‌های تبلیغاتی قرار دارد که در دسترس همه است.
این زمین‌ها با توجه به سایز زمین در نقشه متاورس با رنگ‌های مختلفی نشان داده شده‌اند تا برای همه واضح و روشن باشد. ابعاد زمین‌های این متاورس به شرح زیر است:
1024×1024
512×512
256×256
128×128
64×64
32×32
16×16
بیشتر بخوانید  Axie Infinity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *