Kings of Leon

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
«Kings of Leon» یک گروه آلترنتیو راک (Alternative rock) آمریکایی است که در سال ۲۰۰۰ در تنسی شکل گرفت. آلبوم‌های «Kings of Leon» تا به امروز، در اروپا (به خصوص در بریتانیا و ایرلند) موفق‌تر از آمریکا بوده‌ است. آن‌ها در سال ۲۰۰۸ نامزد دریافت ۴ جایزه‌ی گرمی (Grammy Award) بودند و برای تک‌آهنگ «Sex on Fire» برنده‌ی گرمی «بهترین اجرای راک دونفره» شدند.
این گروه موسیقی اولین گروه موسیقی بود که تصمیم گرفت آثار خودش را به صورت NFT برای فروش قرار دهد. ان‌اف‌تی‌ها، توکن‌های غیرقابل‌معاوضه هستند. آن‌ها به‌عنوان یک گواهی مالکیت دیجیتالی غیرتکراری برای هر نوع دارایی دیجیتالی صادر می‌شوند. در واقع، NFT یک قرارداد هوشمند است که با استفاده از پلتفرم‌های Open Source (که هر کسی می‌تواند از سایت‌هایی مثل گیت‌هاب دانلود کند) تنظیم و برای ایمن‌سازی آن به‌صورت دیجیتالی استفاده می‌شود.
آلبوم «When You See Yourself» از این گروه به عنوان اولین اثر NFT شده منتشر و در 3 نوع مختلف عرضه شد. نوع اول در واقع نسخه ویژه‌ای از خود آلبوم موسیقی است و نوع دوم پیشنهادهای مختلف جهت حضور در اجراهای زنده این گروه مثل حضور در ردیف اول به صورت مادام‌العمر و نوع سوم یک نوع جلوه گرافیکی ویژه  بر اساس صدا است.
متن زیر توضیحاتی است که این گروه در مورد آثار خود قرار داده است:
وقتی خودت را می‌بینی چه می بینی؟ شاید مجموعه «NFT YOURSELF» تلاش این گروه برای پاسخ به این سوال باشد. تکنیک‌های هنر دیجیتال مانند تصویرسازی بر اساس صدا، تشخیص ژست و شکل‌گیری پیکسل‌ها با رویکرد شعار گروه، «کمتر، بیشتر است» ترکیب شده و نتیجه آن یک تصویرسازی خیره کننده از تصاویر نمادین این گروه خانوادگی است.
بیشتر بخوانید  صرافی نوبیتکس NFT و بیت تورنت را در لیست رمزارزهای خود قرار داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *