هوش مصنوعی قیمت اتریوم را تا پایان سال صعودی پیش‌بینی کرد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

پس از ارتقاهای شانگهای و کاپلا که به مجموع آنها شپلا گفته می شود، مقدار زیادی اتریوم قابلیت خارج شدن از استیکینگ را پیدا کرده است. با این حال قیمت اتریوم از ۲۰۰۰ دلار که یک مقاومت روانی مهم به شمار می رود گذشته و تثبیت شده است.

برای ردیابی حرکات گذشته و پیش بینی آینده در چنین شرایطی، هوش مصنوعی استفاده از نمودار رنگین کمانی را پیشنهاد می دهد. در این نمودار حرکات قیمت نسبت به میانگین های متحرک برای تشخیص روندها و تصمیم گیری برای سرمایه گذاری استفاده می شود.

اکنون نمودار رنگین کمانی نشان می دهد اتریوم در فاز فروش آتشین است که با رنگ بنفش نشان داده می شود و بین بازه ۰ تا ۲۳۲۰ دلار قرار دارد.

اتریوم تلاش خواهد کرد بالاتر رفته و وارد محدوده کم ارزش با رنگ آبی شود. این محدوده در رنج بین ۲۳۲۰ تا ۳۲۸۲ دلار قرار دارد.

بر خلاف نمودار رنگین کمان بیت کوین که روند صعودی را تا سال ۲۰۳۵ نشان می دهد، روند اتریوم فعلا فقط برای چندماه آینده تا اکتبر ۲۰۲۳ قابل پیش بینی است.

طبق داده های تاریخی اتریوم آخرین بار در جولای ۲۰۲۰ در محدوده فروش آتشین بوده که یک سال پس از آن توانست تا به قله ۴۳۵۴ دلار برسد. اکنون این بازه بین ۱۴۶۲۵ تا ۲۱۲۳۱ دلار قرار دارد که در صورت تکرار الگوهای قبلی تا قبل از فوریه ۲۰۲۴ قابل دسترس نخواهد بود.

اگر الگوهای قبلی کاملا تکرار شوند، در آگوست ۲۰۲۳ بازه ۲۱۲۳۱ تا ۳۰۶۵۴ لمس خواهد شد. سپس در سپتامبر ۲۰۲۴ افت تا محدوده کم ارزش یعنی بازه ۲۳۲۰ تا ۳۲۸۲ دلار صورت خواهد گرفت. پس از آن رشد فضایی در ژانویه ۲۰۲۵ در بالاترین محدوده حبابی در ۳۰۶۵۴ دلار و فراتر از آن قابل پیش بینی است.

بیشتر بخوانید  احتمال رسیدن قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار تا پایان سال 2024

پیش بینی قیمت اتریوم

اتریوم در حال حاضر عملکرد مثبت هفتگی خود را ادامه داده است. به گزارش میهن سیگنال، در یک ماه اخیر رشد ۱۸.۹۴ درصدی و در یک هفته اخیر رشد ۱۰.۱۹ درصدی قیمت اتریوم ثبت شده است. از ابتدای سال جاری هم ارزش اتریوم بیش از ۸۰ درصد افزایش یافته است. با در نظر گرفتن شرایط موجود، صعودی ترین سناریوی نمودار رنگین کمان برای اتریوم، عبور از ۲۱۲۳۱ دلار در ماه آگوست را نشان می دهد. در سوی دیگر، قبل از فوریه ۲۰۲۴، احتمال لمس ۱۴۶۲۵ دلار بسیار کم است. با این حال به خاطر داشته باشید که در بازار ارزهای دیجیتال همه چیز ممکن است و نوسان های لحظه ای می تواند در عرض چند دقیقه یک ارز دیجیتال را از عرش به فرش برساند یا آن را تا ماه هدایت کند.

منبع: میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *