اتریوم به قیمت 10000 دلار خواهد رسید؟

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

گکشتاین، بنیان‌گذار رسانه Gokhshtein Media پیرامون اینکه آیا جامعه ETH هنوز باور دارد که اتریوم می‌تواند به سطح 10000 دلار برسد یا خیر صحبت کرد.

به گزارش ایرانی متا به نقل از زوم ارز، دیوید گکشتاین، بنیان‌گذار رسانه Gokhshtein Media و کاندیدای پیشین کنگره آمریکا، که معمولا پیرامون رمز ارزها و میم کوین‌های برجسته در بازار توییت می‌نویسد، این بار پیرامون اتریوم و پیش‌بینی‌های دیده شده در سال گذشته و پیش از آن در جامعه‌ی رمز ارزی توییتر نسبت به رسیدن ETH به سطح قیمت 10000 دلار صحبت کرد.

گکشتاین در توییت خود پرسید که آیا جامعه‌ی دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار هنوز باور دارد که اتریوم پتانسیل رسیدن به سطح قیمت مذکور را دارد یا خیر.

وی در توییتر نوشت که اخیرا در توییتر هیچ پیش‌بینی‌ای پیرامون رسیدن اتریوم به سطح قیمت 10000 دلار را مشاهده نکرده است.

همانطور که تقریبا یک هفته پیش در سایت U.Today گزارش شد، در نهایت تاریخ ارتقا بسیار مورد انتظار اتریوم موسوم به شانگهای در توییتر فاش شد. در روز 12 آوریل، این هارد فورک حیاتی برای شبکه اتریوم انجام خواهد شد.

پس از آن، استیک کنندگان می‌توانند برداشت دارایی اتریوم خود را از قرارداد سپرده‌ی اتریوم 2.0 آغاز کنند. این ارتقا همراه با یک ارتقا دیگر موسوم به Capella انتقال این شبکه‌ی بلاکچین به مکانیزم اجماع گواه سهام را تکمیل خواهند کرد.

برخی از نهنگ‌ها انتظار دارند که قیمت بزرگترین آلت کوین بازار پس از این اتفاق افت شدیدی را تجربه کند؛ چرا که انتظار می‌رود مقادیر هنگفتی از ETH از قرارداد استیک مذکور برداشت شوند.

بیشتر بخوانید  افزایش 10 درصدی ارزش بیت‌کوین در معاملات امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *