رونمایی تسلا از ربات انسان‌نمای خود! + فیلم

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

ربات انسان‌نمای تسلا سال گذشته میلادی در جریان رویداد AI Day تسلا رسماً معرفی شد که در آن زمان این ربات چندان قادر به راه‌رفتن نبود.

به گزارش ایرانی متا، تسلا ویدیوی جدیدی از ربات انسان‌نمای خود منتشر کرده است که آن را درحال راه‌رفتن نشان می‌دهد. همچنین در این ویدیو ربات تسلا می‌تواند از روی میز اشیا را بلند کند و حتی قادر به تشخیص اجسام است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در جریان جلسه با سهام‌داران این شرکت، ویدیویی جدید از ربات انسان‌نمای تسلا منتشر و ادعا کرد که روز قبل از جلسه این ویدیو ساخته شده است.

ویدیوی جدید ربات انسان‌نمای جدید

ربات انسان‌نمای تسلا سال گذشته میلادی در جریان رویداد AI Day تسلا رسماً معرفی شد که در آن زمان این ربات چندان قادر به راه‌رفتن نبود. البته تسلا نمونه نزدیک به تجاری این ربات را در همان رویداد به نمایش گذاشت، اما این ربات راه نمی‌رفت و تنها در جای خود، دستانش را تکان می‌داد. البته پس از مدتی ویدیوی جدیدی از این ربات منتشر شد که آن را درحال راه‌رفتن نشان می‌داد.

حالا هم تسلا ویدیوی جدیدی از ربات خود منتشر کرده است که در آن می‌تواند به‌صورت مستقل و بدون نیاز به کمک راه برود؛ البته نباید انتظار سرعت بالایی از این ربات داشته باشید.

ویدیوی جدید تسلا برخی از به‌روزرسانی‌های این ربات را نشان می‌دهد؛ ازجمله کنترل گشتاور موتور، کشف و به‌خاطرسپردن محیط، آموزش هوش مصنوعی از طریق انسان برای ردیابی جابه‌جایی‌ها و جابه‌جایی اشیا. در این ویدیو یکی از ربات‌ها اشیا را از ظرفی به ظرف دیگر منتقل می‌کند.

بیشتر بخوانید  سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری کره جنوبی در شرکت رقیب OpenAI

پس از نزدیک به 7 ماه از معرفی رسمی، به‌نظر می‌رسد ربات انسان‌نمای تسلا بالاخره درحال تبدیل‌شدن به یک محصول تجاری است؛ بااین‌حال احتمالاً ماه‌ها تا زمان تبدیل‌شدن این ربات به یک محصول تجاری فاصله داشته باشیم.

منبع: دیجیاتو

یک پاسخ

  1. ژاپن بدون عیب و نقص شِرکت فوق پیشرفته کارشناسی تسلا غنیِ تفکر خوبه برای کارهای سخت و حرمت جایگاه انسانی 🌹إن شاءلله🌹یک روز وارد ایران هم بشود برای پاکبان های ممتاز و محترم موضوعات پاکیزه گیِ مجتمع ها و غیره_بخاطری که اون ربات است خسته نمیشه اذیت نمیشه خجالت نمیکشه و موارد دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *