اضافه‌شدن قابلیت‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی به سرویس ایمیل یاهو

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
یاهو در بیانیه‌ای اعلام کرد قابلیت‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی به سرویس ایمیل Yahoo Mail اضافه شده است.
یکی از کاربردهای مهم هوش مصنوعی مولد در حوزه‌ی ایمیل ارائه می‌شود؛ جایی که این فناوری می‌تواند متن‌های جدید را بنویسد و متن‌های کاربر را ویرایش کند. ابزارهایی نظیر ChatGPT به شما برای نوشتن ایمیل‌های بهتر کمک می‌کنند؛ اما یاهو می‌خواهد هوش مصنوعی را مستقیماً وارد سرویس ایمیلش کند تا کارتان راحت‌تر شود.

یاهو برای ارائه‌ی قابلیت‌های جدید از پلتفرم هوش مصنوعی گوگل کلاد استفاده کرده است. قابلیت‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی یاهو پیش‌تر در نسخه‌ی iOS آزموده شده بودند؛ اما اکنون تمامی کاربران می‌توانند ازطریق مرورگر وب به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

یکی از قابلیت‌های جدید یاهو، Shopping Saver است. این سرویس انواع گیفت‌کارت‌ها و کدهای تخفیف و اعتبار مجازی فروشگاه‌ها را پیدا می‌کند که در ایمیل‌های صندوق ورودی وجود دارند. یاهو می‌گوید که Shopping Saver به‌ سرویس یاهو میل منحصر است و به کاربران برای صرفه‌جویی در زمان و پول کمک می‌کند. به‌ادعای این شرکت، تقریباً نیمی از بزرگ‌سالان آمریکایی حداقل یک کد تخفیف یا گیفت‌کارت استفاده‌نشده دارند.

هوش مصنوعی قابلیت جست‌و‌جوی یاهو میل را بهبود می‌بخشد تا برای پیداکردن ایمیل‌های قدیمی به‌جای نوشتن کلیدواژه، بتوانید از هوش مصنوعی سؤال کنید. ازاین‌پس یاهو میل دستیار هوش مصنوعی جدیدی برای نوشتن ایمیل دارد تا کاربران بتوانند بهترین متن را برای ایمیل‌ها انتخاب کنند. قابلیت جدید دیگر خلاصه‌نویسی ایمیل‌ها برای استخراج نکات مهم است.

از زمان آغاز محبوبیت ChatGPT، قابلیت‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی به سرویس‌های ایمیل اضافه شدند. گوگل دستیار هوش مصنوعی را برای نوشتن ایمیل دردسترس کاربران جیمیل قرار داد و مایکروسافت خلاصه‌نویسی ایمیل‌ها را در اوت‌لوک امکان‌پذیر کرد.

بیشتر بخوانید  هوش مصنوعی مولد به جای تخریب مشاغل، آنها را افزایش می‌دهد

یاهو در دوران اوجش یکی از سرویس‌های ایمیل محبوب محسوب می‌شد. ورایزن، مالک قبلی یاهو، در سال ۲۰۱۹ تمامی محتواهای Yahoo Groups را پاک کرد تا شوک عجیبی به کاربران وارد شود. شرکت Apollo Global Management یاهو و AOL که قبلاً Verizon Media نام داشت، با پرداخت پنج‌میلیارد دلار ازآنِ خود کرد.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *