ابزار ساخت عکس مبتنی بر هوش مصنوعی به چت‌بات بینگ اضافه شد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

با ابزار Bing Image Creator، کاربران اجازه ساختن عکس با استفاده از توضیحات متنی را خواهند داشت.

به گزارش ایرانی متا به نقل از دیجیاتو، مایکروسافت به موتور جستجوی بینگ، یک ابزار ساخت عکس مبتنی بر هوش مصنوعی را اضافه کرد. این ابزار با نام Bing Image Creator، مبتنی بر یک نسخه پیشرفته از هوش مصنوعی DALL-E شرکت OpenAI است و به کاربران اجازه می‌دهد که تنها با متن، تصویر مدنظرشان را تحویل بگیرند.

به گفته «یوسف مهدی»، مدیر بازاریابی مایکروسافت، افرادی که به پیش‌نمایش بینگ جدید دسترسی دارند، به‌زودی می‌توانند ابزار جدید را تجربه کنند:

«برای کاربرانی که به پیش‌نمایش بینگ دسترسی دارند، ابزار Bing Image Creator به‌طور کامل درون تجربه چت با بینگ ادغام می‌شود. این ابزار ابتدا برای حالت خلاق (Creative) بینگ منتشر خواهد شد. با تایپ‌کردن توضیحات یک عکس و ارائه توضیحات اضافه مانند مکان یا فعالیت و انتخاب سبک هنری، Image Creator براساس تخیل شما، یک عکس می‌سازد.»

ساخت عکس در بینگ جدید مایکروسافت

مایکروسافت ابزار جدیدش را به مرورگر اج هم می‌آورد. در همین راستا یک آیکون جدید در نوار جانبی اج ظاهر می‌شود که امکان ساخت تصاویر از طریق متن را برایتان فراهم می‌کند. مایکروسافت درحال‌حاضر این ابزار را تنها محدود به حالت خلاق بینگ کرده و می‌خواهد آن را به‌گونه‌ای بهینه‌سازی کند که با چندین پیام بتواند کار کند.

درحال‌حاضر بینگ دارای سه حالت پاسخگویی است: خلاق، متعادل و دقیق. حالت خلاق همانطور که می‌توان از نام آن حدس زد، پاسخ‌های اصیل و تخیلی به شما می‌دهد، درحالی‌که درحالت دقیق با پاسخ‌های دقیق و واقعیت روبه‌رو هستیم.

بیشتر بخوانید  OpenAI موقتاً امکان مشاهده سوابق گفت‌وگوها را غیرفعال کرد

اگر به پیش‌نمایش بینگ جدید دسترسی ندارید، می‌توانید به‌صورت جداگانه با مراجعه به وب‌سایت https://bing.com/create، به پیش‌نمایش Bing Image Creator دسترسی پیدا کنید. درحال‌حاضر این ابزار تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند، اما در آینده زبان‌های بیشتری به آن اضافه خواهند شد.

مایکروسافت می‌گوید از ابزار DALL-E درون بینگ در برابر هرگونه سوءاستفاده محافظت می‌کند. درحقیقت ردموندی‌ها در کنار ابزارهای محافظتی OpenAI، ابزارهای دیگری را هم درنظر گرفته‌اند. اگر کاربری به‌دنبال سوءاستفاده از این ابزار باشد، ساخت تصویر متوقف شده و چنین موضوعی به اطلاع کاربر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *