سونی با مجموعه‌ای از پوشیدنی‌ها، حرکتی تازه در متاورس انجام می‌دهد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

سونی با مجموعه‌ای از پوشیدنی‌های مقرون‌به‌صرفه، حرکتی تازه در Metaverse انجام می‌دهد

شرکت سونی (Sony)، این غول فناوری ژاپنی با جدیدترین ابزار خود، کار جدیدی را در فضای Metaverse انجام می‌دهد. سونی از مجموعه جدیدی از ردیاب‌های حرکتی پوشیدنی رونمایی کرده که برای ورود کاربران به Metaverse در گوشی‌های هوشمندشان طراحی شده‌اند.
این ردیاب‌های حرکتی هم با گوشی‌های اندرویدی و هم با آیفون‌های اپل کار می‌کنند. این سیستم که سیستم موکوپی (Mocopi) نامیده می‌شود، شامل شش پوکه است که در اطراف مچ پا، مچ دست، سر و کمر کاربران استفاده می‌شود. این حسگرها برای متحرک‌سازی آواتارها در برنامه‌های Metaverse سونی در اندروید و iOS کار خواهند کرد.
سونی اعلام کرد که کیت‌های Mocopi خود را، در ژانویه 2023 با قیمت مقرون به‌صرفه 360 دلار به کاربران معرفی خواهد کرد. این یک ریسک بزرگ برای سرمایه‌گذاری سونی در فضای واقعیت‌مجازی (VR) و واقعیت‌افزوده (AR) خواهد بود.
تا کنون، برنامه‌های کاربردی VR و Metaverse نتوانسته‌اند به مخاطبان اصلی نفوذ کنند. دلیل این امر این است که هزینه سخت‌افزار به عنوان مانعی برای ورود عمل کرده است. سونی با ابزارهای پوشیدنی مقرون‌به‌صرفه خود به دنبال ایجاد پیشرفت است و در عین‌حال فضایی برای خود در بازار جهانی بازی و لوازم‌جانبی ایجاد می‌کند.
بیشتر بخوانید  محرومیت زنان از نقش‌های رهبری در متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *