خوشبینی بازار به صعود بیت‌کوین طی هفته‌های آتی

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

ارزش بیت‌کوین که از اواسط ماه مارس در محدوده ۲۸۰۰۰ دلاری تثبیت شده است، احتمالا در هفته‌های آتی تغییراتی داشته باشد.

به گزارش ایرانی متا به نقل از خبرآنلاین، رهبر بازار رمزارز از اوایل ماه مارس شاهد رشد نزدیک به ۴۰ درصدی بود و به سطوح ۲۶ هزار دلاری رسید و در حال حاضر گاوها و خرس‌ها در بازار رمزارز در حال طناب‌کشی هستند تا زور یکی بر دیگری بچربد؛ گفتنی است که نوسانات اخیر منجر شد تا سقف بیت‌کوین کمتر از ۳۰ هزار دلار تعیین شود.

بازار به صعود بیت‌کوین خوشبین است

با وجود فشار نزولی که بر بازار وارد آمده‌است اما گاوها در بازار به سختی تلاش می‌کنند تا از سطح مقاومت ۲۸۸۸۱ دلار عبور کنند؛ برای اینکه رمزارز پرچمدار بتواند روند صعودی بعدی را آغاز کند، به یک کاتالیزور قابل توجه نیاز دارد.

بر اساس به روز رسانی اخیر، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، کوین بیس، به یکپارچگی شبکه لایتنینگ بیت کوین اشاره کرده است. شایان ذکر است که شبکه لایتنینگ تراکنش‌های بیت‌کوین را سریع‌تر و ارزان‌تر می‌کند که هدف اصلی اختراع آن است.

شبکه لایتنینگ فرآیند ارسال یا دریافت بیت کوین را تسریع می کند زیرا به انتقال تراکنش به خارج از بلاک چین کمک می کند و از یک قرارداد هوشمند برای پرداخت های خارج از بلاک چین بین فرستنده و گیرنده استفاده می کند و پس از ایجاد کانال ها، رمزارز پرچمدار می تواند فوراً بین دو طرف منتقل شود.

بیت‌کوین به کدام سو می‌رود؟

در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین پس از افزایش ۰.۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۲۸۰۶۰ دلار معامله می شود. اگر فشار خرید از سطح فعلی افزایش یابد، قیمت بیت کوین می تواند سطح مقاومت فوری (که در بالا ذکر شد) را بشکند.

بیشتر بخوانید  خالق نام متاورس به آینده آن خوش‌بین است

در موارد بسیار صعودی، قیمت بیت‌کوین می‌تواند برای مقابله با موانع بعدی در ۳۱,۳۴۸ دلار افزایش یابد. قابل ذکر است، این سطوح آخرین بار در ژوئن آزمایش شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *