Gods Unchained

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
در Gods Unchained، به خاطر این‌که همه چیز بر روی بلاکچین اتریوم ثبت و ذخیره می‌شود، زمانی که شما یک NFT را خریداری می‌کنید مالکیت آن به آدرس شما منتقل می‌شود و هر زمانی که خواستید، می‌توانید آن را انتقال دهید یا خرید و فروش کنید. حتی اگر اتفاقی برای بازی رخ دهد به آیتم‌های شما آسیبی وارد نمی‌شود؛ زیرا این دارایی‌ها در بلاکچین ذخیره شده است و حتی شرکت سازنده بازی هم به آن‌ها دسترسی ندارد.
در لحظه شروع بازی و پس از ساخت پروفایل، هر بازیکن ۱۴۰عدد کارت به‌صورت هدیه دریافت می‌کند. این کارت‌ها با نام Welcome Set یا کارت‌های خوش‌آمدگویی معرفی می‌شوند و شامل کارت‌هایی از هر ۶ خدای بازی هستند، تا مخاطبان بتوانند قابلیت‌های کارت‌ها و خداهای بازی را بشناسند. البته می‌توانید بسته‌های کارت را هم خریداری کنید و دسته کارت‌های خود را در بازی متنوع‌تر و قدرتمندتر کنید. همچنین با بازی کردن و ارتقاء رتبه خود در بازی‌های رتبه‌بندی‌دار یا Ranked Games نیز کارت‌های جدیدی جایزه می‌گیرید. یکی از مزایای Gods Unchained نسبت به بازی‌های مشابه این است که حتی در صورت باخت در بازی هم امتیاز شما بالا می‌رود؛ پس تنها کاری که شما باید انجام دهید بازی کردن است.
کارت‌های خوش‌آمدگویی که به شما داده می‌شود از نوع NFT نیستند و نمی‌توانید آن‌ها را خرید و فروش کنید؛ شما ابتدا باید آن‌ها را در فرآیندی به نام فیوز کردن، با کارت مشابه ادغام کنید تا بتوانید آن‌ها را خرید و فروش کنید.
زمان اولین ورود شما به بازی، ۷۰ کارت وجود دارد که به شما داده می‌شود. در واقع شما می‌توانید از بین ۷۰ کارت دوتایی که در مجموع ۱۴۰ کارت می‌شود، ۷۰ کارت را برای خود انتخاب کنید. سپس با استفاده از این کارت‌ها، می‌توانید دسته کارت‌های بازی را برای خود انتخاب کنید. هر دسته کارت، دارای ۳۰ کارت است. در بازی ۶ خدای مختلف نور، جادو، مرگ، جنگ، طبیعت و فریب وجود دارند که کاربر باید دسته کارت‌های خود را به یکی از خدایان اختصاص بدهد.
قوانین دیگری نیز در چیدن دسته کارت‌ها باید رعایت کرد:
  • کاربر فقط مجاز است ۲ عدد از یک کارت را در دسته خود داشته باشد.
  • کارت‌هایی که دارای رتبه Legendary هستند، تنها می‌تواند یک عدد در دسته کارت‌های بازی کاربر وجود داشته باشد.
بیشتر بخوانید  کسب درآمد از بازی‌های متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *