گران ترین زمین در متاورس فروخته شد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
متاورس روز به روز به شکست رکورد های پی در پی می پردازد. خرید و فروش زمین و مستغلات، یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد در متاورس به شمار می رود. در این جهان مجازی زمین های گوناگونی وجود دارد که با نرخ های مختلفی خرید و فروش می شوند. این زمین ها اغلب با قیمت های بالایی معامله می شوند. اما طبق جدید ترین اخباری که به دست آمده است، یکی از گران ترین زمین های متاورس به فروش رسید. این زمین که بین قطعات دیگر زیاد شناخته شده نبود، با مبلغ بالایی که به فروش رسید رکورد جدیدی را در خرید و فروش زمین های متاورسی ثبت کرد.

گران ترین زمین در متاورس فروخته شد!

یک شرکت فعال در حوزه انتشارات مالی، اخیرا اعلام کرد زمین جدیدی در متاورس خریداری کرده که چندان شناخته شده نیست. این زمین بسیار وسیع بوده و در TCG World، قرار دارد که کروزیو ریسرچ با خرید آن، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. این شرکت مبلغ ۵ میلیون دلار را برای خرید زمین در TCG World، پرداخت کرد و رکورد پیشین گران ترین خرید زمین در متاورس که توسط شرکت سندباکس بود را شکست. به نظر می رسد عرصه متاورس، پر از رقبای سرمایه گذار شده که علاقه مند به سرمایه گذاری در این جهان مجازی هستند. شرکت سندباکس در تاریخ 11 سپتامبر 2021، مبلغ 4.3 میلیون دلار بابت خرید زمینی در متاورس پرداخت کرد و رکورد خرید گران ترین زمین متاورسی را به خود اختصاص داد. حال شرکت کروزیو ریسرچ، با خرید زمین ۵ میلیون دلاری متاورس، رکورد تازه ای به ثبت رساند و معامله گران را شگفت زده کرد.
شرکت روزیو ریسرچ در ۱۹ طرح مجازی تجاری، از زمین جدید خود سرمایه گذاری کرده است. این شرکت همچنین در این متاورس، ۱۲ طرح شهری ۱۲۸ در ۱۲۸ متر و ۷ طرح شهری ۲۵۶ در ۲۵۶ متر سرمایه گذاری کرده است. فضای TCG در این معامله علاوه بر وجه نقد، توکن های امنیتی شرکت کروزیو را دریافت می کند که در حقیقت نشان دهنده سهمی در مالکیت شرکت هستند. فرانک کروزیو بنیانگذار شرکت کروزیو ریسرچ، در این باره اعلام کرد:
« متاورس دقیقا همان فضای درنظرگرفته شده برای اینترنت است. یک مکان غیرمتمرکز و بدون نیاز به کسب مجوز، که افراد در آن می توانند آزادانه محتوای دیجیتال خود را بسازند و با نام خود آن را ارائه دهند.»
وی در ادامه صحبت های خود افزود، خرید زمین مذکور بزرگترین فرایند معامله ملک مجازی است. کروزیو شاهد پتانسیل عظیمی در TCG World، است. زیرا تمام عناصر مورد نیاز برای ایجاد متاورس را در خود دارد.
بیشتر بخوانید  مروری بر متاورس در سال 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *