قیمت این خودروهای پرفروش داخلی در 4 ماه اخیر به شدت کاهش یافت! + جدول

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

وزارت صنعت آمار کاهش قیمت خودروهای پرفروش داخلی در 4 ماهه گذشته را منتشر کرد.

هرچند قیمت خودروها در فروردین ماه به‌میزان چشمگیری افزایش پیدا کرد بود، اما پس از آن به تدریج روند کاهش قیمت‌ها شروع شد. در همین راستا به‌تازگی وزارت صنعت طی گزارشی، وضعیت قیمت خودرو طی ۴ ماه گذشته را مورد بررسی قرار داد که نشان می‌دهد بسیاری از خودروها نسبت به فروردین ماه کاهش قیمت را تجربه کردند.

طبق لیستی که وزارت صنعت از میزان کاهش قیمت خودروها طی بازه 21 فروردین تا 26 تیر 1402 منتشر کرده، قیمت پیکاپ کی ام سی تی 8 یا جک T8 حدود 55 درصد کاهش پیدا کرده که بیشترین کاهش قیمت در میان سایر خودروها محسوب می‌شود. پس از آن دیگنیتی پرایم با 46 درصد، فیدلیتی 7 نفره با 45 درصد، لاماری و تیگو 7 با 41 درصد نیز بیشترین ریزش قیمت را تجربه کردند.

علاوه بر این، ساینا اس با کاهش 28 درصدی، کمترین کاهش قیمت را در میان سایر خودروهای پرفروش داشته است. پس از آن، کوییک آر و پژو پارس TU5 با 29 درصد، کوییک اس با 30 درصد و تارا دستی با 31 درصد کاهش، کمترین ریزش قیمت را تجربه کردند.

منبع: گجت‌نیوز

بیشتر بخوانید  ماسک و زاکربرگ به مصاف هم می‌روند!

2 پاسخ

  1. نمیخرن_حالا روزانه پونصد ۶۰۰ عدد صفر اضافه کنن و یا با پاک کن کم کنن سرکار هستند از خودشان به خودشان رایگان تمام وقت

  2. الان خودرو هست از سال ۲۰۱۷ بسیار تعداد بالا در ایران تو نِمایشگاه ها و یا خانگی ها مانده مشتری نرفته بخره اون زمان که دلار زیرِ ۲۰ هزار تومان بود کسی نرفته بخره حالا الان میخرن ۹۹ درصد عدم خریدِ اون هم چه جوری بشه یک درصد از واقعیت طبق آمار ماندن ها به سایت باما مرکز خرید و فروش خودرو مراجعه کنید تا متوجه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *