استارباکس «Starbuks» وارد متاورس می‌شود!

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

استارباکس با برنامه پاداش NFT خود به نام “استارباکس ادیسه (Starbucks Odyssey)” وارد متاورس می‌شود

استارباکس (Starbuks) رسماً سفر Web3 خود را با راه‌اندازی نسخه‌ی بتای «Starbucks Odyssey» آغاز کرده است. این برنامه جدید، برای گروه منتخبی از اعضای لیست انتظار متشکل از مشتریان و کارمندان در ایالات متحده در دسترس قرار گرفته است.
این شرکت روز پنجشنبه دسترسی به پلتفرم جدید را باز کرد و به شرکت‌کنندگان اولیه اجازه داد در «Starbucks Odyssey Journeys» شرکت کنند، در این پلتفرم مجموعه‌ای از فعالیت‌های سرگرم‌کننده و تعاملی برای به‌دست‌آوردن آیتم‌هایی به نام «مهرهای سفر (Stamps)» به صورت NFT و امتیازات اودیسه (Odyssey Points) که دسترسی به مزایا و تجربیاتی هیجان‌انگیز را امکان‌پذیر می‌کند، وجود دارد.

«Starbucks Odyssey» افزونه‌ای از جوایز استارباکس است که با فناوری Web3 طراحی شده است تا مزایا و تجربیات جدید را برای اعضا و دنبال‌کننده‌ها فراهم کند. این شرکت گفت: پس از تکمیل یک «سفر»، اعضا «مهرهای سفر» که توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) هستند، و امتیازهای اودیسه که «دسترسی به مزایا و تجربیات جدید حول محور قهوه را فراهم می‌سازد»  به دست خواهند آورد. استارباکس اودیسه یک تجربه است که توسط یک جامعه دیجیتال احاطه شده است، جایی که اعضا می‌توانند دور هم جمع شوند، تعامل داشته باشند و عشق خود را به قهوه به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوانید  آیا متاورس (Meta) را از (TikTok) نجات خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *