افزایش محدودیت تعداد کاراکترهای بینگ‌چت در هر پیام به 4000 کلمه

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

بسیاری از کاربران نسبت به محدودیت قبلی انتقاد کرده بودند، زیرا به عقیده آن‌ها 2000 کاراکتر برای پرسیدن برخی سؤالات پیچیده از این چت‌بات کافی نبوده است.

به گزارش ایرانی متا، دیجیاتو نوشت: مایکروسافت معمولاً هر از چندگاهی از ویژگی‌های جدیدی برای چت‌بات بینگ چت رونمایی می‌کند. اکنون همانطور که یکی از کارمندان این شرکت از طریق حساب توییتر خود اطلاع‌رسانی کرده، محدودیت تعداد کاراکترهای این چت‌بات از 2000 کلمه به 4000 کلمه افزایش پیدا کرده است.

«میخائیل پاراخین»، رئیس بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، تصویری را با کپشن «این یک قدم کوچک برای بینگ چت است» در توییتر منتشر کرده است. اگر تاکنون از بینگ چت استفاده نکرده‌اید، ممکن است ندانید که برای پرسیدن سؤالات خود (تاکنون) یک محدودیت 2000 کاراکتری وجود داشته است. بااین‌حال، تصویر پاراخین نشان می‌دهد که مایکروسافت این محدودیت را برای هر پیام دو برابر کرده تا کاربران بتوانند برای سؤالات خود از حداکثر 4000 کلمه استفاده کنند.

افزایش محدودیت تعداد کلمه‌های هر سؤال بینگ چت

تاکنون بسیاری از کاربران نسبت به محدودیت قبلی انتقاد کرده بودند، زیرا به عقیده آن‌ها 2000 کاراکتر برای پرسیدن برخی سؤالات پیچیده از این چت‌بات کافی نبوده است. مایکروسافت نیز قبلاً گفته بود که اگر کاربران در سؤالات خود از محدودیت 2000 کاراکتری عبور کنند، بینگ چت ممکن است در پاسخ‌های خود دچار سردرگمی شود.

اکنون به‌نظر می‌رسد که چت‌بات بینگ از زمان راه‌اندازی اولیه در اوایل سال جاری، به‌اندازه کافی توسعه پیدا کرده است که استفاده از کاراکترهای بیشتر برای تعامل با آن، باعث مشکل در عملکردش نشود.

مایکروسافت در چند وقت گذشته ویژگی‌های جدیدی را به چت‌بات خود اضافه کرده است. ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به قابلیت نمایش عکس و جدول و همچنین Export اشاره کرد که با وجود ویژگی دوم می‌توانید از پاسخ‌های بینگ به‌صورت PDF، فایل متنی یا سند ورد خروجی بگیرید. مشاهده تاریخچه چت دیگر ویژگی جدید بینگ چت بود که با وجود آن، می‌توانید چت‌های خود را در همه دستگاه‌ها مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید  نگاهی به آینده برنامه‌نویسی در جهان / هوش مصنوعی برنامه‌نویسان را حذف می‌کند؟

از طرفی دیگر، کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان بیلد از 23 مه (2 خرداد) آغاز خواهد شد و می‌توان انتظار داشت تا مایکروسافت نوآوری‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی جدیدی را در آن معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *