مایکروسافت استور به هوش مصنوعی مجهز می‌شود

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

مایکروسافت استور به کمک هوش مصنوعی، به ارائه خلاصه‌ای از بررسی‌های انجام‌شده توسط کاربران برای برنامه‌ها و بازی‌ها خواهد پرداخت.

به گزارش ایرانی متا، دیجیاتو نوشت: مایکروسافت در جریان کنفرانس بیلد 2023 از افزودن هرچه بیشتر هوش مصنوعی به محصولاتش خبر داد که یکی از آن‌ها، مایکروسافت استور در ویندوز است. یکی از ویژگی‌های جدید مایکروسافت استور، AI هاب نام دارد که بهترین تجربه هوش مصنوعی توسعه‌یافته توسط توسعه‌دهندگان و مایکروسافت را به کاربران معرفی می‌کند.

به گفته مایکروسافت، این بخش به کاربران کمک می‌کند تا برای بهبود بهره‌وری، دستیابی به ایده‌های بهتر و کارهای دیگر بیشتر از هوش مصنوعی استفاده کنند. در این بخش از مایکروسافت استور برنامه‌هایی مانند Luminar و Neo به نمایش گذاشته می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های هوش مصنوعی برای مایکروسافت استور، افزودن خلاصه بررسی‌هاست. درحقیقت هوش مصنوعی خلاصه‌ای از بررسی‌های انجام‌شده توسط کاربران از برنامه‌ها و بازی‌ها را ارائه می‌کند. با این ویژگی دیگر نیازی به خواندن هزاران بررسی انجام‌شده برای برنامه‌ها و بازی‌های محبوب نیستید و تنها با یک خلاصه کاربردی روبه‌رو می‌شوید. البته نمی‌دانیم مایکروسافت چگونه این خلاصه‌ها را بررسی می‌کند.

مایکروسافت همچنین ویژگی‌های هوش مصنوعی جدیدی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. برای مثال با کلیدواژه‌های تولیدشده به‌صورت و تگ‌های جستجوی پیشنهادی روبه‌رو خواهند شد. درحقیقت هوش مصنوعی به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند که برنامه‌هایشان بیشتر نمایش داده شوند و کاربران بیشتری با آن‌ها روبه‌رو شوند.

بیشتر بخوانید  سیستم‌عامل اختصاصی شیائومی برای رقابت با گوگل و هواوی ساخته می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *