چگونه صدای نوتیفیکیشن در آیفون را تغییر دهیم؟

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

اگر از آیفون استفاده می‌کنید، ممکن است پس از مدتی صدای نوتیفیکیشن برای شما خسته‌کننده شود. احتمالاً مشتاق هستید مانند قابلیت‌هایی که در اعلان‌های دستگاه‌های اندرویدی وجود دارد، صدای نوتیفیکیشن را در آیفون خود، چه برای کل گوشی و چه برای یک برنامه خاص تغییر دهید.

اگر می‌خواهید صدای اعلان در اپلیکیشن‌های سیستمی‌ مانند رینگتون‌ها را تغییر دهید، به مسیر Settings و سپس Sounds & Haptics مراجعه کنید. با رفتن به سمت پایین به قسمت Sounds and Haptic Patterns بروید و حال فهرست تمام اعلان‌های iOS را که قابل تغییر هستند، مشاهده خواهید کرد. روی گزینه‌ای که می‌خواهید تغییر دهید ضربه بزنید.

بخش رینگتون‌ها فهرستی از تمام رینگتون‌های موجود را در اختیارتان قرار می‌دهد. ممکن است خط خاکستری ضخیمی بین اسم رینگتون وجود داشته باشد. هرچیزی بالاتر از خط خاکستری ضخیم نشان‌دهنده‌ی رینگتون‌هایی است که برای گوشی خود دانلود کرده‌اید.

همان‌طور که در اسکرین‌شات بالا می‌بینید، لینکی به Tone Store (بخشی از اپ استور) و لینکی برای دانلود مجدد همه آهنگ‌های خریداری‌شده وجود دارد. با ضربه ‌زدن به یکی از آهنگ‌های موجود در صفحه، پیش‌نمایشی پخش می‌شود تا به تصمیم‌گیری شما کمک کند. پس از ضربه‌ زدن روی گزینه جدید، به صفحه بازگردید.

چگونه صدای نوتیفیکیشن اپلیکیشن خاص را در آیفون تغییر دهیم؟

اگر ترجیح می‌دهید صدای نوتیفیکیشن را برای یک اپلیکیشن خاص تغییر دهید، این کار نیز انجام‌شدنی است. برای این کار باید به مسیر Settings و سپس Notifications بروید. کافی است اپلیکیشنی که می‌خواهید نوتیفیکیشنش را تغییر دهید پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

البته توجه داشته باشید که همه‌ی اپلیکیشن‌ها از تغییر آهنگ نوتیفیکیشن پشتیبانی نمی‌کنند. در سایر برنامه‌ها مانند WhatsApp و Facebook Messenger، تغییر صداهای نوتیفیکیشن در تنظیمات خود برنامه امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید  افزایش عمر باتری آیفون‌ با چند راهکار ساده

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *