احتمال تغییر نام توییت به پست در پلتفرم X

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

تغییر نام توییت به پست به‌زودی و به‌صورت سراسری برای کاربران اعمال خواهد شد.

ایلان ماسک هفته گذشته پایان برند توییتر را اعلام کرد و نام و لوگوی این شبکه اجتماعی را به X تغییر داد. یکی از چیزهایی که هنوز از توییتر باقی مانده، توییت است که نامش ظاهراً ساعاتی پیش به‌صورت مقطعی به Post تغییر پیدا کرده بود. اگرچه این دکمه حالا دوباره با عنوان Tweet دیده می‌شود، اما می‌توان حدس زد که به‌زودی به‌طور کامل به پست تبدیل شود.

مسئولان شبکه اجتماعی ایکس یا توییتر سابق خبری را به‌طور رسمی اعلام نکرده‌اند، اما یک کاربر به‌نام Evelyn Janeidy Arevalo متوجه شده است که دکمه Tweet به‌طور موقت برای او به Post تبدیل شده است. بنابراین احتمالاً به‌زودی باید شاهد اعمال سراسری این تغییر هم باشیم.

عنوان توییت برای پست‌های پلتفرم توییتر تقریباً به کلمه‌ای جدا از این شبکه اجتماعی تبدیل شده بود. این کلمه یکی از معدود اسامی دنیای فناوری بود که از آن به‌عنوان فعل استفاده می‌شد. بااین‌حال، روی هم رفته به نظر می‌رسد که توییت هم حالا به‌عنوان برهه‌ای از عصر فناوری شناخته می‌شود که پشت سر گذاشته شده است.

تغییر نام توییت اجتناب‌ناپذیر به‌نظر می‌رسد

توییت‌ها در ابتدا قرار بود کوتاه و مفید باشند. «راجر ایبرت»، منتقد معروف زمانی توییت‌های 140 نویسه‌ای را به شعر تشبیه کرده بود که باید موجز و گیرا باشند. ولی اگر بابت برای نوشتن 4000 نویسه درون یک توییت حق اشتراک می‌خرید، یا برای نوشتن پست‌های 500 نویسه‌ای به تردز می‌روید، به‌نظر می‌رسد که خلاصه‌نویسی دیگر طرفدار خاصی نداشته باشد.

خود توییتر پیش از ورود ایلان ماسک مدت‌ها بود که محدودیت نوشتاری توییت‌ها را به 280 نویسه افزایش داده بود. و همین حالا حتی اگر اکانت توییتر بلو را در نظر نگیریم، می‌بینیم که تعداد رشته‌توییت‌ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است و ظاهراً افراد اندکی باقی مانده‌اند که به نوشتن توییت‌های کوتاه و مفید علاقه داشته باشند.

بیشتر بخوانید  فعال شدن قابلیت ارسال عکس با کیفیت بالا در واتساپ

پس با توجه به این که ایلان ماسک بر روی میزبانی از انواع مختلف محتواها شامل عکس، صوت و ویدیو تأکید دارد، به‌نظر می‌رسد که خداحافظی با عنوان توییت بخشی گریزناپذیر از برنامه بزرگ او برای تبدیل توییتر به پلتفرم همه‌چیز یا X خواهد بود.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *