ورود کمپانی‌های ایالت Minnesota آمریکا به متاورس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

کمپانی‌های ایالت Minnesota آمریکا به متاورس ورود می‌کنند

به گفته کارشناسان، هدست‌های واقعیت مجازی می‌توانند بخش عمیق‌تری از ارتباطات سه‌بعدی را ایجاد کنند، زیرا شکل طبیعی‌تری از تعامل را فراهم می‌سازند.
در زمانی که همه‌گیری ویروس کرونا کارگران کارخانه‌ها و کارمندان شرکت‌ها  را مجبور به خانه‌نشینی کرد، شرکت‌ها به سرعت استراتژی‌های ارتباطی را به پلتفرم‌های ویدئو کنفرانس مانند، زوم (Zoom) و مایکروسافت (Microsoft) تغییر دادند. اما با طولانی‌تر شدن همه‌گیری ویروس کرونا، شرکت‌ها متوجه شدند که باید بیش از برنامه‌ریزی روزانه خود از ارتباطات مجازی استفاده کنند. حتی کارخانه‌هایی که باز می‌ماندند مجبور بودند روش‌های آموزشی را به‌روز کنند.
شرکت‌ها و سازمان‌ها در مینه‌سوتا از فناوری همه‌جانبه‌ای که در بازی‌ها مشاهده می‌شود استفاده کردند تا آموزش‌های جدید را با محیط‌های تولید شده توسط رایانه ایجاد کنند. آن‌ها تلاش کردند که آموزش‌ها واقعی به نظر برسد و در عین حال نحوه ارتباط افراد را تغییر دهد.
اکنون آن‌ها می گویند که این فناوری ماندگار خواهد بود و در حال کار بر روی راه‌های بیشتری برای استفاده از آن (هم برای کارمندان و هم برای مشتریان) هستند.
کارشناسان در اطراف ایالت مینه‌سوتا، متاورس را به عنوان تکرار بعدی چگونگی استفاده و تعامل انسان‌ها با فناوری مبتنی بر اینترنت می‌دانند.

بیشتر بخوانید  راه‌اندازی بانک کره جنوبی در متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *