متاورس شیبا مورد توجه اهالی هالیوود قرار گرفت

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

مارسی جاسترو از اعضای تیم متاورس شیبا، در آخرین توییت خود از علاقه‌ی روزافزون هالیوود به این دنیای مجازی خبر داد.

به گزارش ایرانی متا به نقل از زوم ارز، جاسترو، یکی از مقامات سابق شرکت Technicolor، به دنبال برنامه‌ی NAB نوشت: متاورس شیبا به موضوع صحبت اصلی در هالیوود تبدیل شده و Shibarium می‌تواند آن را مدیریت کند. موفق خواهیم شد.

برنامه‌ی NAB یک رویداد سالانه است که در آن تولید کنندگان محتوا، ایده‌پردازان تکنولوژی و افراد حرفه‌ای در صنعت سرگرمی گرد هم می‌آیند تا پیرامون جدیدترین اتفاقات و مسائل در حوزه رسانه و سرگرمی، بحث و تبادل نظر داشته باشند.

نقش جاسترو در این پروژه، با توجه به تجربه‌ی وی به عنوان معاون ارشد در شرکت Technicolor که برای کار کردن بر روی عناوین برجسته‌ای همچون Call Of Duty، Resident Evil و فیفا شهرت دارد، بر ارتباط نزدیک آن با صنعت سرگرمی تاکید می‌کند.

این فرد باتجربه در حوزه تکنولوژی که در ماه می سال گذشته به تیم شیبا پیوست، در تلاش است تا جهت افزایش حضور این میم کوین در دنیای سرگرمی با چند برند گوناگون قرارداد همکاری منعقد کند.

علاقه‌ی روزافزون نسبت به متاورس شیبا نزد فعالان هالیوودی، بر شناسایی پتانسیل دنیاهای مجازی و تکنولوژی بلاکچین توسط آن‌ها تاکید دارد.

مدتی پیش در سال جاری، تیم شیبا جهت نمایش پروژه‌ی متاورس در فستیوال SXSW سال 2023 که در تگزاس برگزار شد، دعوت شده بود.

توسعه‌دهندگان شیبا برنامه دارند تا پایان سال 2023 بخشی از متاورس این میم کوین را آماده کرده و به کاربران فرصت کاوش، ساخت، طراحی، بازی و توسعه در آن را ارائه کنند. هرچند، در زمان عرضه تمامی بخش‌های این متاورس در دسترس نخواهد بود.

بیشتر بخوانید  متا دنبال ساخت رقیب توییتر است؛ زاکربرگ به جنگ ماسک می‌رود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *