استفاده ژاپن از ChatGPT برای انجام امور اداری

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
برای اولین بار در ژاپن و در شهر یوکوسوکای این کشور از چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT به منظور انجام برخی امور اداری استفاده می‌شود.
به گزارش ایرانی متا، زومیت نوشت: یکی از شهرهای ژاپن که با مشکل کمبود کارمند و کارایی مواجه شده، تصمیم گرفته است از چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT استفاده کند تا مشخص شود این ابزار همان‌طور که در تبلیغات مختلف مشاهده می‌شود کارایی دارد یا خیر.

شهر یوکوسوکا در استان کاناگوا، روز پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی قبل آزمایش یک‌ماهه‌ای را آغاز کرد تا ۴ هزار کارمند شهرداری آن بتوانند از ChatGPT برای انجام امور اداری و بهبود عملکرد خود استفاده کنند. این اقدام یوکوسوکا را به اولین شهر ژاپن تبدیل می‌کند که از چت‌بات هوش مصنوعی در انجام کارهای اداری استفاده می‌کند.

تاکایوکی ساموکاوا، نماینده‌ی روابط‌ عمومی بخش مدیریت دیجیتال یوکوسوکا می‌گوید: «کاهش جمعیت منجر به کمبود نیروی کار شده است و ما با چالش‌های اداری زیادی مواجه شده‌ایم. هدف ما این است که با استفاده از ابزارهای کاربردی فناوری مثل ChatGPT، عملکرد منابع انسانی خود را بهبود دهیم.»

به گزارش NYPost، نمایندگان شهر یوکوسوکا ژاپن تصمیم دارند به‌طور آزمایشی از ChatGPT برای انجام کارهایی مثل خلاصه‌سازی متن و تهیه‌ی پیش‌نویس اسناد و همچنین توسعه‌ی بازاریابی و ارتباطات استفاده کنند.

بیشتر بخوانید  رقیب ChatGPT از راه رسید / علی‌بابا هوش مصنوعی خود را می‌سازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *