این خودروهای هیوندای به ایران می‌آیند + عکس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

خبر واردات محصولات برند هیوندای درحالی منتشر می‌شود که پیش از این، اخباری مبنی بر عدم امکان واردات اتومبیل‌های کره‌ای به ایران منتشر شده بود.

مدل‌های هیوندای توسان، هیوندای کونا، هیوندای کرتا و هیوندای اکسنت در صف واردات به ایران قرار دارند.

دور جدید واردات خودرو به ایران با کندترین سرعت ممکن پیش می‌رود. تاکنون تنها خودروهای چانگان به بازار ایران رسیده‌اند و هنوز خبری از دیگر برندهای مطرح خارجی نیست. در شرایطی که هنوز خودروهای برند کره‌ای کیا به دست مصرف‌کنندگان ایرانی نرسیده‌اند، حال اخباری از عرضه خودروهای هیوندای به ایران مخابره می‌شود.

مدتی پیش خبری مبنی بر عرضه تعداد محدودی هیوندای الانترا به کشورمان منتشر شد. اکنون به‌نظر می‌رسد تنوع خودروهای هیوندای وارداتی بیش از این میزان است. مدل‌های هیوندای توسان، هیوندای کونا، هیوندای کرتا و هیوندای اکسنت نیز در صف واردات به ایران قرار دارند. تعداد این خودروها حدود 900 دستگاه تخمین زده می‌شود. همچنین وعده داده شده است که تا پس از پایان تعطیلات نیمه خردادماه، مراحل ترخیص این خودروها آغاز شود. خودروهای یادشده در دسته محصولات اقتصادی هیوندای قرار می‌گیرند. با توجه به محدودیت‌های جدید واردات خودرو،‌ امکان عرضه خودروهای گران‌تر هیوندای همچون هیوندای سوناتا، آزرا یا هیوندای سانتافه به کشورمان وجود ندارد.

خبر واردات محصولات برند هیوندای درحالی منتشر می‌شود که پیش از این، اخباری مبنی بر عدم امکان واردات اتومبیل‌های کره‌ای به ایران منتشر شده بود. این اخبار با تأیید و تکذیب‌های فراوانی همراه شدند. بااین‌حال تا زمان کنونی، یعنی نیمه دوم خردادماه 1402، هنوز هیچ خودروی کره‌ای به دست متقاضیان خودروهای وارداتی نرسیده است. درنتیجه تا زمانی که خودروهای هیوندای به‌صورت کامل ترخیص شوند و در جریان عرضه به بازار قرار گیرند، امکان انتشار اخبار ضدونقیض بیشتری وجود دارد.

بیشتر بخوانید  رقیب چینی لندکروز به میدان آمد! + عکس

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *