ماسک و زاکربرگ به مصاف هم می‌روند!

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

احتمالاً به زودی گزارش‌های جدیدی درباره مبارزه بین زاکربرگ و ماسک منتشر خواهد شد!

در یکی از عجیب‌ترین اتفاقات چند وقت گذشته صنعت فناوری، «ایلان ماسک» در یکی از توییت‌های خود، «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا را به مبارزه در قفس دعوت کرد! اما ماجرا به همین‌ نقطه ختم نشد و زاکربرگ نیز در اینستاگرام، از ماسک خواست تا محل مبارزه را اعلام کند!

ماجرای بین ماسک و زاکربرگ، از توییت مدیرعامل شرکت حوزه بلاک‌چین IBC Group درباره اپلیکیشن رقیب توییتر که توسط متا در حال توسعه است آغاز شد. ماسک که یکی از فعال‌ترین کاربران توییتر است، به این توییت پاسخ داد و نوشت:

«مطمئن هستم که دنیا نمی‌تواند صبر کند تا منحصرا زیر دست زک باشد و هیچ گزینه دیگری وجود نداشته باشد.»

مارک زاکربرگ و ایلان ماسک در رینگ مبارزه!

به دنبال این توییت، یکی از کاربران در پاسخ به ماسک نوشت: «بهتره مراقب باشی ایلان ماسک، شنیدم که [زاکربرگ] داره جوجوتسو کار می‌کنه». مالک توییتر نیز با نوشتن جمله «اگر او آماده باشد، برای مسابقه توی قفس آماده هستم» به او پاسخ داد.

پس از گذشت این توییت‌ها، مارک زاکربرگ چند ساعت قبل، با انتشار یک استوری در حساب اینستاگرام خود (تصویر زیر) از ماسک خواست که محل برگزاری این مسابقه را اعلام کند تا ماجرای بین آن‌ها جذاب‌تر دنبال شود.

گزارشگر The Verge اعلام کرده که پست زاکربرگ در حساب اینستاگرامش در واقع یک شوخی نیست و مدیرعامل متا به نوعی توپ را به زمین ماسک انداخته است. «ایسکا ساریچ»، سخنگوی متا به ورج گفت: «همه‌چیز شفاف و مشخص است». حتی ماسک نیز به این موضوع واکنش نشان داده و با ارسال توییت کوتاهی نوشت: «هشت ضلعی وگاس» که به یکی از رینگ‌های مسابقات قهرمانی UFC اشاره دارد.

بیشتر بخوانید  اذعان تلویحی زاکربرگ به شکست ایده متاورس

هرچند در حال حاضر برای کاربران همه‌چیز مانند یک شوخی به نظر می‌رسد، اما ظاهراً زاکربرگ نظرات خود را با جدیت ارائه کرده است. با توجه به اینکه نظرات این دو مدیرعامل در شبکه‌های اجتماعی بیان شده، احتمالاً به زودی گزارش‌های جدیدی درباره مبارزه بین زاکربرگ و ماسک منتشر خواهد شد!

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *