خروج 270 میلیون دلار شیبا از CryptoCom

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

24.9 تریلیارد شیبا از صرافی برجسته CryptoCom به چهارمین هولدر بزرگ فعلی SHIB انتقال یافت.

به گزارش ایرانی متا به نقل از زوم ارز و بنا به گزارشاتی از سوی پلتفرم Whale Alert، بیش از 24.9 تریلیارد توکن شیبا از صرافی رمز ارزی برجسته‌ی CryptoCom به یک کیف پول ناشناس منتقل شده است.

این حجم انتقال یافته که حدودا معادل 270 میلیون دلار است، 4.22 درصد از ذخایر در چرخه‌ی شیبا و 46 درصد از مجموع ذخایر این صرافی از این توکن را شامل می‌شود.

امروز کریس مارسزالک، مدیرعامل این صرافی، در توییتر پیرامون جریان خروجی چشم‌گیر توکن‌های شیبا از این صرافی به آدرس‌های ناشناس توضیح داد.

بنا به سخنان این فرد، فعالیت‌های حضانت استاندارد در صرافی CryptoCom جهت اطمینان از امنیت و حفاظت از دارایی در حال انجام هستند و بخشی از این فعالیت‌ها، انتقال شیبا بوده است.

رییس این پلتفرم گفت که این فعالیت‌ها نباید تاثیری بر مشتریان این صرافی بگذارد و به زودی به‌روزرسانی‌ای از دارایی صرافی CryptoCom در دسترس قرار خواهد گرفت. در نهایت مارسزالک گفت که هیچ دلیلی برای گسترش ترس و عدم اطمینان وجود ندارد.

بنا به داده‌های پلتفرم Etherscan، آدرس دریافت‌کننده به دنبال این انتقال‌ها و دریافت 24.9 تریلیارد شیبا به چهارمین هولدر بزرگ توکن‌های شیبا تبدیل شده است.

تنها دو کیف پول گرم از یک صرافی برجسته‌ی دیگر موسوم به بایننس از این آدرس مقدار شیبا بیشتری دارند. هرچند جایگاه نخست متعلق به آدرس در نظر گرفته شده برای توکن سوزی شیبا است و اکنون 410.34 تریلیارد توکن شیبا هولد می‌کند.

بیشتر بخوانید  پیش‌بینی‌های فناوری در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *