استقبال مردم از دوست‌یابی در متاورس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

طبق نظرسنجی انجام شده توسط (Dating.com)،  متاورس می‌تواند به پیشبرد دوست‌یابی در آینده کمک کند. در حال حاضر قرارهای آنلاین در جامعه رواج یافته‌اند. بنا بر پیش‌بینی‌ها، ممکن است تا سال 2024 حدود280 میلیون کاربر برای دوست‌یابی آنلاین وجود داشته باشد.
برای انجام این نظرسنجی یک پلتفرم ملاقات آنلاین ایجاد شده است که نتیجه آن نشان می‌دهد که بسیاری از مجردها آماده هستند تا ملاقات‌های خود را به صورت آنلاین و مجازی انجام دهند. بر اساس این نظرسنجی، 33 درصد از کسانی که به‌دنبال عشق هستند به فناوری روی می‌آورند.
این نظرسنجی نشان داد که استفاده از آواتارهای متاورس می‌تواند به «ارتباط و صمیمیت قبل از ملاقات حضوری» کمک کندبا پیشرفت‌هایی که در فناوری برنامه‌های دوست‌یابی و متاورس انجام  شده‌ است، علاقه‌مندان بیشتری برای ایجاد ارتباطات در شهرها، کشورها و حتی قاره‌های مختلفبه تکنولوژی روی آورده‌اندطبق این نظرسنجی، یک سوم از افزاد برای روابط با افرادی که در منطقه جغرافیایی خود نیستند آماده‌اند.
در حال حاضر صنایع مختلف در دنیای واقعی درحال قدم گذاشتن به واقعیت دیجیتال هستند و ابزارهایی که کاربران برای جمع‌آوری هویت دیجیتال در دسترس دارند نیز در حال افزایش است. با این‌حال، همانطور که داده‌های شخصی بیشتری به واقعیت دیجیتال انتقال داده می‌شود تا واقعی‌ترین نسخه از کاربران ساخته شود، خطر سرقت هویت و سایر سوءاستفاده‌ها نیز افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید  متاورس کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *