افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۳۵۰۰۰ دلار در صورت کاهش ارزش دلار

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

انتظار می رود قیمت بیت کوین در کمترین زمان به ۳۵ هزار دلار برسد.

بر اساس آخرین نظرسنجی بلومبرگ، سرمایه‌گذاران سرمایه‌ گذاری در بیت‌ کوین را به دلار، ین و فرانک سوئیس ترجیح می‌ دهند. قیمتBTC  به بیش از ۳۵۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت، زیرا سرمایه گذاران پول بیشتری به آن می ریزند.

علاوه بر این، BTC یکی از پناهگاه های امن و محبوب سرمایه گذاری پس از طلا و خزانه ها محسوب می شود. زیرا ایالات متحده با بحران سقف بدهی مواجه است که می تواند برای سیستم مالی جهانی فاجعه بار باشد.

بیت کوین به دارایی برتر برای سرمایه گذاران تبدیل می شود

طبق نظرسنجی بلومبرگ بین ۸ تا ۱۲ می، سرمایه گذاران در طلا، خزانه و بیت کوین سرمایه گذاری کردند. از نظر آنها این موارد نسبت به ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا، ین ژاپن و فرانک سوئیس در بحبوحه بحران سقف بدهی امن‌ تر هستند.

محبوبیت BTC به عنوان پناهگاه امن سرمایه گذاری در حال افزایش است. به طوری که ۷.۸ درصد از سرمایه گذاران حرفه ای و ۱۱.۳ درصد از سرمایه گذاران خرده فروش ترجیح می دهند در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. همچنین، ۵۱.۷ درصد از سرمایه گذاران حرفه ای و ۴۵.۷ درصد از سرمایه گذاران خرد مایل به خرید طلا هستند. در حالی که ۱۴ درصد از سرمایه گذاران حرفه ای و ۱۵.۱ درصد از سرمایه گذاران خرد در اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری خواهند کرد.

کارشناسان بر این باورند که ریسک نکول بدهی ایالات متحده بیشتر از سال ۲۰۱۱ است. این موضوع به طور بالقوه به وضعیت دلار آمریکا به عنوان ارز اولیه جهانی آسیب می رساند.

بیشتر بخوانید  کاهش حجم معاملات بیت‌ کوین به کمترین میزان خود طی پنج سال اخیر

قیمت بی تی سی به ۳۵ هزار دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته پس از کاهش در چند روز گذشته، ۲ درصد جهش کرد و قیمت فعلی آن ۲۷۳۶۸ دلار است.

معامله گران پیش بینی می کنند که فدرال رزرو آمریکا به محض کاهش تورم، نرخ بهره را کاهش دهد. بر این اساس انتظار می رود قیمت بیت کوین در کمترین زمان به ۳۵ هزار دلار برسد.

منبع: میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *