بیپل اولین کتاب خود را منتشر کرد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
بیپل که با نام مایک وینکلمن نیز شناخته می شود، یک هنرمند دیجیتال و طراح گرافیک از، ایالات متحده آمریکا است. او به دلیل سبک منحصر به فرد خود در خلق آثار هنری دیجیتال با استفاده از مدل سازی سه بعدی، انیمیشن به طور گسترده‌ای شناخته شده است. بیپل در اوایل دهه 2000 شروع به ایجاد آثار هنری دیجیتال کرد و از آن زمان مجموعه عظیمی از آثار هنری را ایجاد کرده است که به طور گسترده توسط جامعه هنری مورد تحسین قرار گرفته است. او همچنین برنده جوایز متعددی برای کارهایش شده است. در مارس 2021، «هر روز: 5000 روز اول» بیپل به قیمت 69.3 میلیون دلار در حراجی فروخته شد و آن را به گران‌ترین اثر دیجیتالی فروخته شده تبدیل کرد. این فروش توجه را به کارهای بیپل جلب کرد و از آن زمان او به یکی از پرطرفدارترین هنرمندان دیجیتال تبدیل شده است.
قیمت این کتاب 65.00 دلار  است. بارنز و نوبل اولین جلد این کتاب را منتشر کرده‌اند. این کتاب با عنوان “Beeple: Everydays, the First 5000 Image” مجموعه‌ای از اولین 5000 خلاقیت روزانه دیجیتالی این هنرمند است که از کارتون‌ها تا مناظر علمی تخیلی را شامل می‌شود. این کتاب همچنین شامل مصاحبهای با این هنرمند است که در آن او در مورد حرفه و شهرت تازه یافته خود منعکس میکند. این کتاب تا پایان بهمن ماه ارسال خواهد شد.
بیپل در 11 مارس 2020، زمانی که کریستیز یک اثر دیجیتالی او را به قیمت بیش از 69 میلیون دلار فروخت، به یک پدیده جهانی تبدیل شد و شور و هیجان NFT (توکن غیرقابل تعویض) را آغاز کرد.
بیشتر بخوانید  آموزش دریافت زمین رایگان در متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *