فراهم شدن امکان اتصال آیفون به ویندوز ۱۱ و استفاده از iMessage روی کامپیوترهای شخصی

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

با به‌روزرسانی Phone Link از سوی مایکروسافت، پشتیبانی از iOS به ویندوز ۱۱ اضافه گردید.

مایکروسافت وعده داده بود تا اواسط ماه می برنامه‌ی Phone Link را برای کاربران آیفون ارائه دهد و بدین‌ترتیب امکان استفاده از iMessage با کامپیوتر شخصی را فراهم کند. اکنون این ویژگی دردسترس قرار گرفته است و بنابراین دارندگان آیفون می‌توانند ازطریق ویندوز ۱۱ به گوشی خود متصل شده و ازطریق iMessage پیام ارسال و دریافت کنند.

به‌روزرسانی جدید Phone Link اکنون در ۸۵ کشور دردسترس قرار گرفته است و امکان برقراری تماس، ارسال و دریافت پیام و نمایش اعلان‌های آیفون را ازطریق بلوتوث فراهم می‌کند.

ورج می‌نویسد، آپدیت جدید Phone Link، راهکاری هوشمندانه است زیرا امکان ارسال و دریافت آزادانه‌ی پیام‌های آیفون را ازطریق کامپیوترهای شخصی مجهز به ویندوز ۱۱ فراهم می‌کند. البته درحال‌‌حاضر نمی‌توانید تاریخچه‌ی کامل گفت‌وگوهای خود را مشاهده کنید و علاوه‌براین نمی‌توان در چت‌های گروهی شرکت کرد. درواقع قابلیت‌های Phone Link آیفون در سطح نسخه‌ی اندروید این برنامه نیست.

جدیدترین به‌روزرسانی Phone Link به‌طور خودکار دردسترس قرار گرفته است اما درصورتی‌که هنگام راه‌اندازی این برنامه، گزینه‌ی جدید آیفون را نمی‌بینید، با مراجعه به فروشگاه مایکروسافت در ویندوز ۱۱، از آپدیت بودن اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید.

منبع: زومیت

بیشتر بخوانید  سالم ماندن گوشی آیفون پس از سقوط از ارتفاع 4 کیلومتری + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *