اصلاح تصاویر تنها با چند کلیک توسط هوش مصنوعی! + فیلم

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
گروهی از توسعه‌دهندگان موفق به ساخت ابزار هوش مصنوعی جدیدی شده‌اند که در عین ساده‌ بودن، عملکردی شگفت‌انگیز در اصلاح تصاویر دارد.
توانایی ابزارهای هوش مصنوعی برای دست‌کاری عکس‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. جدیدترین نمونه‌ که DragGAN نام دارد فعلاً در مرحله‌ی تحقیقاتی قرار دارد، اما عملکردی بسیار تحسین‌برانگیز دارد و به کاربران امکان می‌دهد با چند کلیک ساده تغییراتی قابل‌توجه در تصاویر اعمال کنند.

آنچه توضیح دادیم شاید چندان عجیب به‌نظر نرسد، اما توصیه می‌کنیم نمونه‌کارهای ابزار جدید را مشاهده کنید تا بفهمید هوش مصنوعی چقدر پیشرفته‌تر شده است.

ابزار جدید که عملکردی شبیه ابزار Warp در فتوشاپ دارد، به شما امکان می‌دهد ابعاد یک خودرو یا حالت چهره را تغییر دهید و اگر مدلی سه‌بعدی در اختیار داشتید، آن را به‌سادگی بچرخانید.

بر اساس گزارش ورج، این نخستین باری نیست که ابزارهای این‌چنینی را می‌بینیم اما هیچ‌یک از ابزارهای قبلی تا این حد عملکرد ساده و سرراست نداشته‌اند. بسیاری از سرویس‌های هوش مصنوعی نیاز به آموزش ویژه دارند، بااین‌حال کاربران عادی نیز می‌توانند با DragGAN کار کنند.

DragGAN فعلاً سرویسی آزمایشی است و تاریخ انتشار مشخصی ندارد. سایر نمونه‌کارهای این ابزار را می‌توانید در وب‌سایت رسمی مشاهده کنید.

منبع: زومیت

بیشتر بخوانید  هوش مصنوعی به‌شکلی اساسی رفتارهای کاربران را تغییر خواهد داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *