قرار گرفتن بیش از ۷۰٪ هولدرهای کاردانو در ضرر

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

به نظر می‌رسد میزان علاقه به سرمایه‌گذاری در کاردانو مثل اکثر آلت کوین‌ها همچنان پایین است.

به گزارش ایرانی متا، میهن بلاکچین نوشت: بر اساس داده‌های پلتفرم اینتودبلاک (IntoTheBlock)، در حال حاضر ۳ میلیون آدرس کاردانو معادل ۷۱.۰۷٪ از کل هولدرهای این شبکه در ضرر هستند و تنها ۱.۱۶ میلیون آدرس از هولدرها در وضعیت سود قرار دارند.

به گزارش یوتودی، این آمار با استفاده از شاخص Break Even Price به دست آمده است. این شاخص، سود و زیان تحقق‌یافته را با استفاده از داده‌های آنچین بررسی می‌کند و مجموع آنها را برای هولدرهای کاردانو نشان می‌دهد.

همانطور که در تصویر پایین مشخص است، دایره‌های قرمز رنگ آدرس‌های در ضرر و دایره‌های سبز رنگ آدرس‌های در سود را نشان می‌دهد. با قیمت کنونی کاردانو در حوالی ۰.۳۷۷ دلار، در مجموع ۱.۱۶ میلیون آدرس معادل ۲۶.۴۷٪ از هولدرها در سود قرار دارند.

شاخص Break Even Price – منبع: IntoTheBlock
شاخص Break Even Price – منبع: IntoTheBlock

۳.۱۲ میلیون آدرس (۷۱.۰۷٪ از هولدرها) در ضرر هستند و ۲.۴۶٪ از هولدرها یا ۱۰۷،۸۱۰ آدرس در وضعیت سر به سر قرار دارند. منظور از وضعیت سر به سر، وضعیتی است که قیمت خرید و قیمت کنونی این هولدرها با هم برابر است و هیچ سود و زیانی نکرده‌اند.

بر اساس این شاخص، به طور میانگین از ابتدای سال تاکنون، ۱.۰۱ میلیون آدرس در سود و ۳.۲۲ میلیون آدرس در ضرر قرار دارند.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ADA با ۰.۳۶٪ افزایش به ۰.۳۸ دلار رسیده است. در محدوده ۰.۳۷۹ تا ۰.۳۸۸ دلار بیش از ۱۲۵،۰۰۰ آدرس در مجموع ۳.۶۵ میلیارد واحد ADA خریداری کرده‌اند که این محدوده می‌تواند به عنوان مقاومتی برای آدا عمل کند.

بیشتر بخوانید  آیا خرید بیت کوین سودآور است؟

در سمت مقابل، انتظار می‌رود کاردانو محدوده حمایتی ۰.۳۵۵ تا ۰.۳۶۷ دلاری را با توجه به اینکه بیش از ۲۴۸،۰۰۰ آدرس در مجموع ۳.۷ میلیارد واحد ADA را در این محدوده خریداری کرده‌اند، حفظ کند.

داده‌های آنچین چه می‌گویند؟

پلتفرم اینتودبلاک در مجموع ۷ سیگنال آنچین را برای کاردانو بررسی می‌کند. در حال حاضر، ۲ تا از این سیگنال‌ها صعودی هستند، ۴ تا آنها وضعیت خنثی دارند و یکی از آنها (تراکنش‌های بزرگ در شبکه) نزولی است.

در همین حال، به نظر می‌رسد میزان علاقه به سرمایه‌گذاری در کاردانو مثل اکثر آلت کوین‌ها همچنان پایین است. به گفته شرکت تحلیلی سنتیمنت، با توجه به وضعیت کنونی بازار، برخی از آدرس‌ها حتی دارایی خود را با ضرر به فروش می‌رسانند. بر اساس شاخص MVRV، اکثر آلت کوین‌ها در حال حاضر در وضعیت Underbought قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *