رونمایی از ایرپاد پرو USB-C هم‌زمان با آیفون 15

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

اپل در کنار گوشی‌های سری آیفون 15، کیس ایرپاد پرو را به پورت USB-C مجهز خواهد کرد.

به گزارش بلومبرگ، اپل درحال آمادگی برای معرفی ایرپاد پرو با کیس USB-C است و انتظار می‌رود این محصول همراه با آیفون 15 در فصل پاییز پیش رو از راه برسد. همچنین ظاهراً اپل روی یک تست شنوایی جدید هم کار می‌کند.

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در جدیدترین گزارش خود به این موضوع اشاره کرده است که برخی ایرپادها در سیستم‌عامل iOS 17 به قابلیت تست شنوایی جدید مجهز می‌شوند و حتی شاید قادر به اندازه‌گیری دمای بدن از طریق کانال گوش باشند. همچنین به گفته بلومبرگ، اپل روی نسل جدید ایرپاد پرو و ایرپاد مکس کار می‌کند، اما نباید منتظر معرفی آن‌ها در آینده نزدیک باشیم.

تست شنوایی ایرپاد پرو چگونه کار می‌کند؟

طبق گزارش بلومبرگ، قابلیت تست شنوایی صداهای مختلفی را درون گوشی کاربر اجرا می‌کند و براساس پاسخ کاربر، مشکلات احتمالی شنوایی را تشخیص می‌دهد:

«اپل درحال کار روی یک قابلیت تست شنوایی جدید است که صداهای مختلف را اجرا می‌کند تا به ایرپاد کمک کند که عملکرد شنوایی فرد را تشخیص دهد. این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا مشکلات شنوایی خود را تحت نظر داشته باشند.»

در کنار قابلیت تست شنوایی، این احتمال وجود دارد که ایرپادهای آینده از طریق کانال گوش قادر به اندازه‌گیری دمای بدن هم باشد. با توجه به اینکه از اواخر سال 2021 شاهد انتشار شایعات درباره این موضوع هستیم و اپل واچ سری 8 هم از قابلیت مشابهی بهره می‌برد، وجود این ویژگی در ایرپادهای بعدی چندان تعجب‌برانگیز نخواهد بود.

بیشتر بخوانید  اخبار منفی بیت‌کوین را متوقف نمی‌کنند

گرمن می‌گوید ویژگی‌های سلامتی جدید چندین ماه و یا سال دیگر از راه می‌رسند و درحالی‌که باید منتظر معرفی ایرپاد پرو USB-C در آینده نزدیک باشیم، با معرفی نسل سوم آن فاصله تقریباً زیادی داریم.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *