غول بیمه «توکیو مارین» خدمات خود را در متاورس ارائه می دهد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:
توکیو مارین (Tokio Marine)، بزرگترین گروه بیمه اموال/تلفات در ژاپن، خدمات و عملیات خود را به سمت متاورس می‌برد. این گروه که بیش از ۳۹٫۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد، به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با استفاده از کارمندان واقعی به عنوان کارمند در دنیای مجازی، محصولات بیمه را بر روی پلتفرم متاورس بررسی و خریداری کنند.
در حالی‌که شرکت‌های بازی، اجتماعی و فناوری اولین شرکت‌هایی بودند که متاورس را به عنوان یک مفهوم پذیرفتند، شرکت‌های دیگر نیز وارد پلتفرم‌های متاورس موجود می‌شوند. توکیو مارین، بزرگترین گروه بیمه اموال و تلفات در ژاپن، اعلام کرده است که ارائه خدمات بیمه در متاورس را آغاز خواهد کرد. این شرکت در ماه ژانویه، بیمه و سایر انواع بیمه‌نامه ها را در دنیای دیجیتال ارائه می‌دهد و از کارمندان واقعی استفاده می‌کند که به عنوان آواتار نشان داده می‌شوند.
کاربران علاقه‌مند می‌توانند با متصدیان ارتباط برقرار کنند و جزئیات هر یک از محصولات ارائه شده را جویا شوند، همچنین فرم‌ها را ارسال و تکمیل کنند و حتی قراردادها را در متاورس منعقد کنند.
این شرکت در «Virtual Akiba World» میزبانی خواهد کرد، یک پلتفرم متاورس که به عنوان نمایش دیجیتالی ایستگاه و شهر معروف آکیهابارا در ژاپن ساخته شده است. این شرکت درباره علت گسترش این خدمات به دنیای مجازی اعلام کرد:
«با استفاده از متاورس، تجربه جدیدی برای مشتریان ارائه خواهیم داد که بار روانی مشاوره‌های بیمه را کاهش می‌دهد و مشاوره و ملاحظات بیمه‌ای را امکان پذیر می‌کند.»
بیشتر بخوانید  سندباکس و موزه بریتانیا هنر و تاریخ را به متاورس می‌آورند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *