اذعان زاکربرگ به کاهش 50 درصدی تعداد کاربران شبکه اجتماعی تردز

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

به گفته مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا شبکه اجتماعی تردز – Threads طی چند هفته پس از انتشار، نیمی از کاربران آنلاین خود را از دست داده است.

پلتفرم شبکه اجتماعی تردز که در ابتدای عرضه با کوچ شدید طرفداران و دارندگان انواع مختلف شبکه اجتماعی، به‌خصوص اینستاگرام مواجه شده بود و خود را قاتل توییتر می‌دانست، اکنون نیمی از کاربرانش آنلاینش را از دست داده است. اگرچه تعداد کاربران فعال این رسانه اجتماعی در ابتدا به ۱۰۰ میلیون نفر نیز رسیده بود، اما الان تنها ۵۰ میلیون کاربر مشغول فعالیت در این رسانه هستند؛ رقمی که به‌گفته زاکربرگ، هنوز هم فوق‌العاده است.

تردز در همان ابتدای شروع فعالیتش محدودیت‌های زیادی داشت و به همین دلیل هم مورد انتقاد کاربران زیادی قرار گرفت؛ به‌عنوان مثال کاربران نمی‌توانستند موضوع مورد علاقه خود را به‌راحتی پیدا کنند یا وجود زبان‌های مختلف سبب شده بود که نظراتشان در خصوص رویدادها چندان مورد توجه قرار نگیرد.

مارک زاکربرگ در تماس با کارمندانش اظهار داشت که شرایط فعلی این شبکه کاملا عادی بوده و انتظار دارد با افزوده شدن ویژگی‌های جدید به این اپلیکیشن بتواند کاربران بیشتری را مجاب به فعالیت در این رسانه کند.

همچنین مارک زاکربرگ در خصوص پیشنهاد مبارزه با ایلان ماسک در قفس نیز گفت مطمئن نیست چنین اتفاقی روی دهد. این دو نفر در ماه گذشته گفته بودند که مایل‌اند در قفس با یکدیگر مبارزه کنند.

منبع: گجت‌نیوز

بیشتر بخوانید  برنامه چین برای جذب غول‌های آمریکایی؛ بیل گیتس با رئیس‌جمهور چین دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *