راه‌اندازی بانک کره جنوبی در متاورس

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

در جدیدترین اخبار متاورس آمده است که بانک Woori وابسته به کره‌جنوبی خدمات بانکداری سه‌بعدی خود را در متاورس راه‌اندازی می‌کند. این خدمات برای مشاغل کوچک و خدمات آموزشی برای کارمندان کاربرد خواهد داشت.
بانک Woori وابسته به کره‌جنوبی در یک حرکت آزمایشی به دنیای متاورس اضافه شده و قصد دارد در نیمه اول سال 2030 شعبه سه‌بعدی خود را در متاورس راه‌اندازی کند.
هدف از ایجاد این شعبه ارائه دو سرویس زیر است:

  • تعامل با مشاغل کوچک
  • خدمات آموزشی برای کارمندان

غول بانکداری تجاری کره‌ای به نام Woori در حال پیوستن به فضای دیجیتالی است و برای رشد و پیشرفت خود در این فضا نقشه‌های بسیاری دارد.
از موسسات مالی دیگر که در متاورس کار خود را آغاز کرده‌اند می‌توان به: HSBC ،Fidelity،Nedbank و بانک بین‌المللی امارات اشاره کرد. بر اساس گزارش‌ها و تحقیقات بازار پیش‌بینی می‌شود که این فضا تا سال 2030 ارزشی برابر با 5 تریلیون دلار را تجربه کند. به همین دلیل است که اکثر موسسه‌های مالی و شرکت‌ها در فضای متاورس به دنبال فرصت سودآوری و پیشرفت هستند.
متاورس به کسب‌و‌کارها اجازه می‌دهد تا تجربیات سه‌بعدی بی‌نظیری مثل: بازی، تجارت، آموزش و رویدادهای مجازی را ارائه دهند. به همین دلیل موسسات مالی و شرکت‌هایی که خدمات بانکداری را ارائه می‌کنند نیز برای ورود به این فضا علاقه نشان داده‌اند.
بانک Woori در بیانیه‌ای اعلام کرد: “سرویس ما از ساعت 9 صبح تا 16 بعدازظهر اجرا می‌شود. کاربران قادر هستند تا با رئیس مرکز در مورد وام‌های یارانه‌ای دولت صحبت کنند، منطقه‌های تجاری و موقعیت‌های مکانی را مورد بررسی قرار دهند و برای استفاده از پشتیبانی، ارتباط تلفنی برقرار کنند. ما خدماتی ارائه می‌کنیم که مشتریان بتوانند یک تجربه تازه داشته باشند و از طریق رسانه‌های مختلف و با استفاده از دستگاه‌های XR ارتباطی جدید بسازند.”

بیشتر بخوانید  در آستانه عرضه هدست Reality Pro؛ اپل بازار را نجات می‌دهد یا بازار اپل را شکست خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *