لزوم کسب‌و‌کارها در X به هزینه حداقل ماهانه 1000 دلار برای تبلیغات

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

کسب‌و‌کارها در X به منظور حفظ تیک طلایی خود باید در ماه 1000 دلار برای تبلیغات هزینه پرداخت کنند.

توییتر که اکنون با نام X شناخته می‌شود، قصد دارد تا تلاش‌های خود در زمینه تبلیغات را احیا کند. براساس گزارش وال استریت ژورنال، X از برندها می‌خواهد که حداقل 1000 دلار در ماه برای تبلیغات هزینه کنند تا بتوانند وضعیت تأیید شده خود را در این پلتفرم حفظ کنند.

اجبار توییتر جدید برای کسب‌و‌کارها

تجارت تبلیغات توییتر با مشکل مواجه شده است و طبق گزارش‌های منتشر شده، این شرکت ظاهراً به‌نوعی تهدید کرده که اگر برندها در این زمینه کمک نکنند، تأییدیه آن‌ها را لغو خواهد کرد. براساس گزارش وال استریت ژورنال، از 7 آگوست (16 مرداد)، این پلتفرم که اکنون X نامیده می‌شود، تیک طلایی برندهایی که حداقل 1000 دلار در 30 روز گذشته یا 6000 دلار در 180 روز گذشته برای تبلیغات خرج نکرده باشند را حذف خواهد کرد.

تیک طلایی توییتر که در ماه دسامبر سال گذشته معرفی شد، حساب مربوط به کسب‌و‌کارها را مشخص می‌کند. در اواخر سال گذشته نیز گفته شده بود که توییتر احتمالاً می‌خواهد ماهانه 1000 دلار از کسب‌وکارها برای تیک طلایی توییتر پول بگیرد.

ایلان ماسک که کاملاً در حال متحول کردن توییتر است، از هزینه تبلیغاتی اعلام شده دفاع کرد و گفت که انجام آن مانع فعالیت‌های مخربی می‌شود که این روزها به‌طور گسترده‌ای شاهد آن‌ها هستیم.

همچنین پلتفرم X تا آخرین روز از ماه جاری میلادی تخفیف 50 درصدی را برای تمام سفارش‌های تبلیغاتی جدید ارائه کرده است تا بتواند از این طریق تبلیغ‌کنندگان بیشتری را جذب کند.

در حالی که برندهای بزرگ‌تر احتمالاً با پرداخت ماهانه 1000 دلار هزینه‌های تبلیغاتی مشکلی نخواهند داشت، این رویکرد جدید به‌طور بالقوه می‌تواند به کسب‌و‌کارهای کوچک‌تری که هنوز به انعطاف‌مالی دست پیدا نکرده‌اند، آسیب برساند. همچنین این تصمیم ممکن است مانع رشد و دیده شدن کسب‌و‌کارهای کوچک‌تر شود.

بیشتر بخوانید  افشای اطلاعات شخصی و محرمانه ایلان ماسک در اینترنت

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *