OREO تجربه VR خود را در متاورس راه‌اندازی کرد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

OREOVERSE اکنون از طریق Horzion Worlds در دسترس است

این هفته، OREO یک طعم جدید با نسخه محدود به نام Most OREO OREO را معرفی کرد که دارای آسیاب های واقعی OREO و مخلوط با خامه است. در رونمایی از این محصول جدید، این شرکت تجربه متاورسی خود را در هدست‌های Meta Quest 2 و Meta Quest Pro ایجاد کرده است.
به گفته این شرکت، OREOVERSE انواع بازی‌ها با مضمون کوکی‌ها را ارائه می‌کند که شما را برای ایجاد خوراکی‌های خوشمزه در VR با فرصتی 50000 دلاری به چالش می‌کشد. به عنوان بخشی از این کمپین، شخصیت تلویزیونی مارتا استوارت و باغبانش رایان مک‌کالیستر، مرحله بعدی OREOVERSE را کاوش خواهند کرد.
ما برای ورود به متاورژن بسیار هیجان زده هستیم! جولیا روزنبلوم، مدیر ارشد برند OREO، در یک نسخه رسمی گفت: OREO کوکی است که می‌خواهد با آن بازی شود، و ما عاشق ایجاد فرصت‌های جدید برای طرفدارانمان هستیم تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و این روحیه را به اشتراک بگذارند.
مارتا استوارت افزود: “من برای اولین بار در متاورس با همکاری یکی از برندهای شیرینی مورد علاقه ام، هیجان زده هستم و حضور رایان در آنجا با من، آن را سرگرم کننده‌تر خواهد کرد.”
OREOVERSE اکنون در هدست‌های Meta Quest 2 و Meta Quest Pro از طریق Horizon Worlds، در دسترس است. تور متاورسی مارتا استوارت دوشنبه 30 ژانویه ساعت 10 صبح در فیس بوک و اینستاگرام آغاز خواهد شد.
بیشتر بخوانید  استفاده اپل از رنگ‌های جدید برای تولید آیفون 15 پرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *