پپه در پی افزایش حجم معاملات با جهش 5 درصدی رو به رو شد

با دوستان خود را به اشتراک بگذارید:

بر اساس گزارشات، حجم معاملات PEPE در حال حاضر بیست و سومین حجم معاملات در صنعت کریپتو را تشکیل می دهد.

پپه، بخش زیادی از شور و قدرت خود را از ماه گذشته از دست داد. این میم کوین امروز در مسیر بهبودی هدفمند قرار گرفت و طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد افزایش یافت. این توکن در حال تغییر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۳۲۳ دلار است و به تدریج شروع به جبران برخی از زیان هایی که در هفته گذشته داشت، می کند.

PEPE با درایت وضعیت مثبت فعلی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را دنبال می کند. این میم کوین توانست حجم معاملات قابل توجهی بیش از ۱۵۲.۴ میلیون دلار به دست آورد.

اوضاع پپه از زبان کوین مارکت کپ

بر اساس گزارشات CoinMarketCap، حجم معاملات PEPE در حال حاضر بیست و سومین حجم معاملات در صنعت کریپتو را تشکیل می دهد.  این در حقیقت بازتابی ازعلاقه مجدد جامعه به این میم کوین است.

ماه ژوئن آغوش خود را به روی واقعیت‌ های جدید برای بسیاری از آلت ‌کوین ‌ها باز کرد. این فرض که آیا سرمایه ‌گذاران با همه تلاش خود از پپه حمایت می کنند یا خیر به چندین عامل بستگی دارد. این عوامل بر این اساس است که آیا توسعه دهندگان این توکن در حال معرفی محصولات و خدمات جدید فراتر از سرگرمی های بی پایه هستند یا خیر.

رهبران میم کوین ها باید محرک تجدید حیات آنها شوند

میم کوین ها تلاش می ‌کنند تا ارتباط خود را با صنعت دوباره به دست آورند. به همین دلیل احتمال دارد که شرکت‌ کنندگان جدیدی مانند PEPE و Milady Meme Coin (LADYS) نقش مهمی را ایفا کنند.

بیشتر بخوانید  ارزهای دیجیتال برتر متاورس

جهش‌های هیجانی فقط برای بالا بردن قیمت یک دارایی به بالاترین حد تاریخ آن دارایی، بخصوص برای کسب سود مناسب است. آنچه به توکن ‌ها کمک می‌ کند تا رشدشان را هنگامی مورد توجه هستند حفظ کنند، الگوی اصلی آنها برای رشد است.

در همین راستا، رهبران انقلاب میم کوین، دوج کوین و شیبا اینو موظفند انقلاب میم کوین را در این ماه هدایت کنند. زیرا آنها هم ثبات و هم مدل رشد ذاتی برای رهبری بازار را دارند. از آنجایی که این میم کوین ها به نقاط عطف جدیدی می رسند، تماشای روند حرکتشان در این ماه بسیار ارزشمند است.

منبع: میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *